Hier gelukkig ook 2maal striemvrij gebleven. Wel een slap velletje overgehouden, maar ja. Maar sommige hebben ze al vanaf 6 weken en je kan ze zelfs na de bevalling nog krijgen, dus je bent nog niet safe helaas..
bij Ties vanaf 16 weken, deze zwangerschap afgelopen week pas, dus rond 37-38 weken. je doet er niets aan, bij mij zijn ze de vorige keer wel mooi onzichtbaar geworden. na een half jaar zag je er niets meer van.
Ik heb ze rond de 33 weken op mijn buik gekregen. Ik was al heel de zwangerschap blij en begon zelfs wat hoop te krijgen dat ze weg zouden blijven maar helaas.. in 1 dag tijd een paar mooie striemen en nu een zebrabuik.
Geen idee wanneer, maar na de bevalling bleek ik een complete streepjescode op mijn buik te hebben... Denk dat het in de laatste twee/drie weken is gebeurd, toen groeide mijn buik ineens wel heel hard.
ben nu 31 weken zwanger en het begint nu te komen , ik smeer me eigen te pletter , maar geloof niet dat ik er onder uit kom. oja en het begint hier aan de zijkanten van mijn buik liefs edith mama van mees*
Ruim 40 weken bij de 1e en zo rond 36 weken bij de tweede. Was toen eens stuk dikker. Jammer, maar helaas.
Bij de eerste niet gelukkig, ben ook maar 32 weken zwanger geweest en aan de grote van mijn buik te zien had ik ze denk ik wel gekregen als ik 2 maanden langer zwanger geweest zou zijn. Dus we gaan het deze zwangerschap zien! Heb ze trouwens wel gekregen toen ik tiener was op borsten en heupen maar zijn niet duidelijk zichtbaar gelukkig.
ik kreeg ze pas toen de baby eruit was maar dan alleen aan de onderkant ! bij de 2de niks bij gekregen en hoop dit bij de 3de ook zo te houden
Bij 40+ weken. En het tweede kindje. Ik heb altijd trouw gesmeerd. Maar dit heeft niet geholpen. Nu momenteel en zebraprint. En een hangbuikzwijnbuikje. haha. Jammer. Hoop dat het nog wat zal vervagen. Ons meisje is nu pas een maand. Ik durf me deze zomer niet meer in bikini te vertonen.
Hier tot 35 weken een beetje maar de laatste 4 weken toch meer helaas aan beide kanten van navel en het ergste aan de kant waar het ruggetje al weken zit. Ze zet zich regelmatig flink af en ik denk dat het daar van komt...
begonnen met ongeveer 30 weken.. heb nog geen zebrabuik maar ik krijg er nu wel steeds meer bij in korte tijd..
Ik heb er een paar in mijn beide zijden, net boven mijn heupen, verder nergens.. ja op mijn bovenbenen maar die had ik voor de zwangerschap al hihi ... ze zijn bij mij gekomen rond de 32 weken. Ik smeer goed elke dag in de hoop het voor te blijven.
Bij de 1e zwangerschap rond de 18 weken begon het,toen begon ik ook te groeien Nu zie ik dat de oude striemen alweer paarsig beginnen te kleuren Ik heb bijna geen plek meer op mijn buik waar ze niet zitten dus ik hoop dat het niet verder uitbreid
hoe kan het eigenlijk dat je ze na de bevalling krijgt? is dat dan omdat de huid slaphangt en zwaar is?? heb namelijk ook wel eens gelezen dat ze er tijdens de bevalling in kunnen springen heb nu zelf NOG niks met 29 weken. Maar buikje is ook best bescheiden.
Durf het hier niet eens te schrijven, want zul je zien dat ik ze morgen heb.. Maar tot nu toe niet op mijn buik! Wel op mijn borsten, al vanaf het begin van mijn zwangerschap. Gewoon overal in een rondje om mijn tepel's en dan over de hele borsten.. Snap niet waar dat weg komt, want ben van een kleine cup B, naar een volle cup B gegaan, dus daar ligt het niet aan.. Gr. Carlien