Dag dames! Morgen ben ik 17 weken ver en ik heb nu sinds enkele weken last van verschrikkelijke hoofdpijn. Sinds men 11 - 12 weken sta ik elke ochtend op met barstende hoofdpijn, in het begin ging het na een paar uurtjes over maar nu is het voor bijna heel de dag. Ik heb dit met mijn huisarts besproken toen ik op controle ging met 16 weken. Mijn bloeddruk stond goed en ze zei dat ik gerust paracetamol mag innemen want dat een hele dag pijn hebben ook niet goed is. Spijtig genoeg kon ze me niet helpen omdat dit waarschijnlijk door de hormonen kwam. Ik drink heel veel water, ik eet regelmatig iets klein tussendoor, ik slaap genoeg.... Heeft iemand nog tips? En wie had dit ook in deze periode en wanneer ging het over? Want meestal lees je over hoofdpijn in het eerste en derde trimester.
Wordt je bloeddruk elke keer gecontroleerd? Het zou kunnen dat het van de hormonen is, maar zou het toch even in de gaten houden en nogmaals melden (ook bij je vk) ivm eventuele zwangerschapsvergiftiging.
Ha Chrisje! Hier nog een.... Ik ben nu ruim 18 weken zwanger en bij mij is de hoofdpijn en migraine juist heftiger geworden. Heel zwaar vind ik dat. Ik had er ook een beetje op gehoopt dat het na een week of 15 beter zou gaan ivm 'andere' hormonen. Maar helaas behoor ik tot de categorie waarbij de migraine en hoofdpijn juist erger wordt. Helpt de paracetamol een beetje bij je? Ik hoop het! En het kan allemaal nog omslaan he, dat je straks over een paar weekjes alsnog verlichting krijgt. Sterkte, ik hoop heel erg dat het beter wordt voor je.
Ik woon in België en heb een gedeelde zwangerschapsopvolging bij huisarts en gyn. Elke controle meten zij mijn bloeddruk en tot nu toe stond die elke keer goed. De volgende controle heb ik met 20.5 weken, moest ik dan nog zoveel hoofdpijn hebben ga ik dit zeker zeggen. Had ook schrik voor zwangerschapsvergiftiging maar blijkbaar is het nu nog te vroeg daarvoor?
De ene keer verzacht paracetamol de hoofdpijn wel wat, maar de andere keer totaal niet. Aangezien het niet altijd helpt probeer ik het wat te verzachten door in bed te gaan liggen met het licht uit. Deze nacht bijvoorbeeld ook wakker geworden omdat ik naar het toilet moest, weer hoofdpijn. Ik ben dan eventjes opgestaan heb twee grote glazen water gedronken, een boterham gegeten daarna terug in bed gaan liggen en na een tijdje was het iets beter. En dan sta je 's ochtends op en is het weer van dat. Begin er een beetje moedeloos van te worden. Ik hoop ook voor jou dat het snel gaat beteren!
Ook ik kamp al een groot deel van m'n leven met hoofdpijn/migraine. In het begin van de zwangerschap bijna geen last van gehad, maar vanaf een week of 13/14 weer bijna elke dag terug. Al vanaf het opstaan een zeurderig, dof gevoel. Maar...er is hoop! Na de 20 weken namen de klachten snel af en nu al weken geen last van. Hoop dat dit bij jou ook zo is!
Hier ook al vanaf wk 6 hoofdpijn & migraine.. Normaal spuit ik injecties ervoor maar die mogen nu niet.. Slik dus echt al vanaf begin bijna elke dag paracetamol en echt zonodig imigran.. Maar het is echt verrot bah
Ik wens jullie heel veel sterkte en hoop dat het snel beter gaat en de migraine weg gaat en blijft de rest van jullie zwangerschap. Ik heb ook last van migraine maar heb het geluk gehad er geen een te hebben tijdens mijn zwangerschappen. Misschien vragen om een verwijzing naar een gyn of neuroloog?
Nu 2 keer bij de gyn geweest maar is niks anders als uit zitten 😞 En neuroloog kan niet veel doen dan medicatie geven die ik al slik dus helaas 😞
heb je misschien ook pijn aan je schouders, nek en bij je schouderbladen? Het kan nl. zijn dat je monnikapsspier overbelast/gespannen is. Wat de hoofdpijn kan veroorzaken. (bij mij is dit nl. het geval )
Ik sluit me aan bij Meisje93, heb je al eens je schouders en nek laten masseren? Het extra gewicht van buik en borsten is best zware belasting waardoor je houding wat verandert. Bezoekje aan een manueel therapeut of osteopaat kan misschien verlichting geven.
Ik loop wel bij de fysio voor mijn nek want dit is nu ook om te huilen zoveel pijn en als zij hem weer los krijgt kan ik er weer even paar dagen tegen aan Heb nu ook weer een zware aanval gehad vlak na dat ik hier het laatste bericht neer zetten kwam de aanval te Voorschijn... Heb dus weer imigran ingenomen pff Nu maar hopen dat het weer over gaat al is het even 2 dagen weer rust