Hallo allenmaal. Ik ben benieuwd naar de opties anticonceptie die vrij veilig zijn. Me zoontje was ongeplant en door de zware pil en condoom heen en dit heeft echt heel veel inpact op me gemaakt en bang gemaakt om weer intiem te zijn met me vriend. Me dochter is in 1 poging gelukt, dus denk dat ik goed vruchtbaar ben. Ik ben na me zoontje naar de dokter geweest om de opties te bespreken maar ik voel me niet goed ingelicht en ik kreeg de prikpil niet vanwege mijn leefdtijd, ik ben te jong... Verder is er enkel de vrouwencondoom,spiraal en de pil naar voren gekomen, maar volgens mij bestaat er veel meer! Spiraal wil ik niet, ik lijk nogal op me moeder en schijnt in de fam te zitten dat spiraal ingroeit dus die is echt uigesloten. Vrouwencondoom vind ik doodeng, geen idee waarom maar yuk haha. De pil is voor mij gewoon eng idee, ik weet dat een tijd voordat ik zwanger raakte van me zoontje er gezegd werd dat de pil die ik kreeg veranderd was ( dit was 1 jaar tot half jaar voor verwekking zoontje) en nadat hij geboren was heb ik niet dezelfde gekregen en zag regelmatig een andere verpakking voorbij komen, ik vertrouw er gewoon niet op. Nu ben ik dus benieuwd wat er nogmeer bestaat en wat ook goed veilig zou zijn? Wij zijn overigens wel van plan bij 2 kindjes te houden dus staat tot nu toe geen 3de op de planning, wij zijn compleet Alvast bedankt
Bekend probleem! Ik heb de implanon nu tweemaal gehad, dat is de veiligste ac die er maar is, zelfs veiliger dan sterilisatie. Wel door de gyn laten zetten!
Nuvaring? Zelf geen ervaring mee, maar hoor positieve verhalen. En wie bepaald voor jou of je een prikpil wil? Ik neem aan jij zelf toch? Als je dat wil zou ik daarvoor gaan.. Ondanks dat je HA het niet wil. Ik weet niet of de leeftijd het enige bezwaar is.. Maar als dat zo is zie ik geen probleem toch?
Nuvaring vind ik ook eng haha moet ingebracht worden door jezelf dat vind ik echt heel eng haha! De implanon klinkt me wel heel fijn. Deze houd ik even bij me
Als je geen last hebt van hormonen dan is de nuvaring erg fijn. Je voelt hem niet en is ongeveer in te brengen als een tampon en net zo makkelijk uit te halen. Ik vond het gebruik erg fijn, maar ik kan niet tegen hormonen. Ik voelde hem ook niet zitten met vrijen, maar je kan hem ook even uit doen als je dat wilt. Is anders een spiraaltje iets voor je als je denkt compleet te zijn met je twee kindjes? en dan de mirena? Die is anders van structuur en groeit minder in zover ik weet..
Check gewoon de pearl index even, kun je precies zien wat veilig is. Nuvaring werd mij bijv afgeraden vanwege vruchtbaarheid. Laat je goed door de gyn adviseren!
Heb je wel kans dat je continu ongesteld bent. Ik heb spijt van dat ding, niet normaal. Daarnaast heb ik door de implanon een libido van 0 en ben ik somberder dan normaal.
Heb me idd ingelezen op de implanon maar dit lijkt me ook niet de oplossing, lees nog veel dat je toch zwanger raakt... Ik denk dat tot nu toe de prikpil meer de oplossing is, jammer van de huisarts. Ik was overigens 20 jaar toen ik de prikpil vroeg, snap het wel maar ze gaf me ook geen andere opties.
Met implanon zwanger? Dat heb ik nog nooit gehoord, had me toch redelijk ingelezen, dacht ik. Maar goed, als je altijd ongesteld bent, word je ook niet zwanger
Dat was vroeger toen ie nog weleens fout werd geplaatst. Tegenwoordig komt dat allang niet meet voor. Even cru gezegd: als ik er niet mee zwanger ben geraakt is ie veilig. En hoe je erop reageert is afwachten, dat is boor iedereen anders en geldt voor elke ac.
Een pleister? En altijd condoom erbij gebruiken en je vriend optijd de kerk uit, dan moet t toch haast wel goedkomen. Of je laat je sterilliseren als je echt zeker weten niet weer zwanger wil worden
Stereliseren is echt geen optie, ben net 22 je weet nooit wat de toekomst brengt. Maar tot nu toe zijn wij compleet Condoom plus goed geslikte pil is al eens mis gegaan. Ik denk dat ik gewoon de prikpil ga vragen dir lijkt me tot nu toe het beste voor mij. Kan altijd nog anders kiezen
met implanon ben je nog veiliger dan met sterilisatie. ik heb hem ook, gezien ik sterilisatie erg heftig vind... nuvaring stelt niets voor gaat nog makkelijker dan een tampon. als je je lichaam wat kent dan zijn zulke dingen ook helemaal niet meer eng