weetje ik ga er niet eens op in, misbruik maak ik er niet van, soms maken mensen meerderen vervelende situaties mee achterelkaar en hebben het moeilijk en zijn onzeker, omdat ik hier antwoord op mijn vragen kan vinden ben ik lid geworden, niet om misbruik te maken. op dit moment heb ik niet zo'n rozekleurig leventjes, zelf wil ik bepaalde dingen wel erg graag, maar heb ik heftige dingen meegemaakt. Vind fijn dat er nog mensen zijn die het proberen te begrijpen. Al die boze reacties doen me niet goed. Ik ben jong en heb niet veel te zeggen thuis, zelf wil ik wel graag een kind en heb grote problemen gehad met me vriend door de situaties bij mij thuis. En een kind op de wereld brengen in zo'n situatie vind ik niet kunnen. Ben gewoon opzoek na een beetje geluk en had antwoord nodig op me vragen. ik bedankt de mensen die me geduldig hebben proberen te begrijpen en de mensen die meteen boos op me worden, doe alsjeblief niet alsof je zelf nooit fouten in je leven hebt gemaakt. ik ben misschien wel jong maar heb een zwaar leven achter de rug, wat jij misschien nooit in je leven hebt meegemaakt. nogmaals bedank ik de mensen die met geduld de situatie probeerden te begrijpen en me vragen hebben proberen te beantwoorden. voor de mensen die dachten of denken dat dit misbruik was, maak je maar geen zorgen dat was het totaal niet en na zo'n situatie ben ik niet vanplan om uberhaupt nog een bericht te plaatsen.
Ik denk dat mensen alleen maar duidelijk proberen te maken, dat de tegenstrijd in berichten je niet geloofwaardig maken... Daarom vroeg ik wat er nou precies waar is en waar je dan mee geholpen kan worden... In je eerste topic kwam ik er door verder vragen achter dat je nog maar 19 bent en dat je van je moeder geen anticonceptie mag gebruiken en je eigenlijk geen vriend mocht. Dat lijkt me ook niks... Al denk ik dat de meeste hier toch al wel heel veel mee hebben gemaakt. Op jou leeftijd heb ik mijn leven na een zware tijd weer helemaal opnieuw op moeten starten wat me erg zwaar viel. Ik hoop dat je nu weer wat rust krijgt, vooral in de relatie met je vriend, want het is niet prettig als je ruzie of iets dergelijks met je vriend hebt door de thuissituatie (kan er helaas over mee praten, gelukkig nu verleden tijd)... Succes in ieder geval!!
Ik lees dat je thuis in feite niks mag en kan. Misschien een optie om te kijken of je op jezelf kan gaan wonen en op die manier je eigen plekje kunt vinden. Ik heb zelf een moeilijk leven gehad en hoop dan ook dat je je plekje vind. Sterkte. Je kunt het de dames hier gezien jou tegenstrijdige verhalen niet kwalijk nemen dat ze je 'veroordelen' maar kan me voorstellen dat je daar niet op zit te wachten in deze situatie.