Jahoor dit is echt een hele enge man! Ik zou me kapot schrikken als hij in de lijst van mijn dochter zou staan. Wat een engerd. En idd die foto's... hij heeft wel een ziekelijke obsessie van fixeren... Miss heeft hij de plaatjes via een zoekmachine gevonden en op zijn pagina gezet. Maar dat maakt het natuurlijk niet minder ziek. Wat een goorlap! Heel goed van je dat je hier een melding van maakt!!
nou even een update hier....ik werd vandaag toevallig door een medewerker van de politie gebeld...maar dan voor iemand die ik dus niet was...naam klopte niet met het telnr...maar goed, legde meteen uit dat ik nog op reactie wachtte...dus zij heeft nu ook weer een notitie gemaakt, en dan hoop ik deze week iets te horen..
Goed dat je het meldt! Mijn dochter zit ook op die sites en af en toe komen er van die onfrisse types voorbij die haar uitnodigen...gelukkig roept ze mij er altijd bij als ze het niet vertrouwd en verder is ze alleen vrienden met volwassenen die ze persoonlijk kent.