Word combinatiekorting genoemd in de aangifte? Kon me herinneren dat ik het woord vorig kaar bij de aangifte zag staan en dit jaar niet (op het laatst ofzo bij de berekening)
Ik zag t staan op laatste pagina onder de heffingskortingen (arbeidskorting, loonheffingskorting, combinatiekorting). Heb t wel via mijn belastingdienst ingevuld en niet via een app ofzo
Ja meteen gedaan gisteren en weten ook al wat we terug krijgen. Bedrag is hoger dan verwacht dus altijd mooi meegenomen
Dat zeg ik ook niet, maar netto is het hoop ik een stuk meer dan onze 38000 euro netto per jaar lijkt me? En rijk is ook relatief natuurlijk, ik persoonlijk vind dat wij het heel erg goed hebben, dus alles wat daarboven zit gaat al richting rijk
Yeah!! Hier is hij ook al de deur uit! Meer terug dan ik dacht dat we dit jaar zouden krijgen! Superfijn weer!
Jeetje ik krijg nooit wat terug.. Altijd alleen maar bijbetalen.. We verdienen allebei een modaal salaris. Dit jaar zelfs met aankoop van woning dus de daarbij behorende kosten die je kunt aftrekken én hypotheekrenteaftrek alsnog bijbetalen
Wordt die combinatiekorting automatisch berekent? En wanneer berekenen ze de uren van de kinderopvang en of je bij moet betalen of terug moet krijgen? Ik dacht dat dit gelijk ging met de belastingaangifte en is dus niet zo? Ik heb in december al n brief gehad dat ik wat bij moet betalen terwijl ik dacht terug te krijgen en in december weten ze nog niet eens de definitieve uren van het hele jaar en het salaris wat er verdiend is.
Als wij alle belastingen betaald hebben dan houden we nog een stuk minder dan de helft van onze jaarcijfers over. Dat is ook minder dan jou 38000 euro op jaar basis. Het is werkelijk waar belachelijk. Meer dan de helft van wat er bij mijn man binnen komt gaat de belastingdienst
Dit kan bijna niet. Weet je zeker dat je het goed hebt ingevuld?? Als zeggen meer dames dat ze dit jaar meer terug krijgen dan vorig jaar, dat is bij ons niet zo. Maar tot nu toe wel altijd geld terug, nog nooit bij hoeven te betalen.
Oh echt Het zal er wel aan liggen dat hij het in zijn eentje verdient en wij met z'n tweeën. Maar dat is inderdaad heel zuur ja...
Hier vandaag ingevuld. Krijg een lekker bedrag terug. Krijg geen reiskosten van werkgever dus een deel via de belastingdienst terug.
Hier ook ingevuld en we krijgen ook meer terug dan vorig jaar. Jeeej komt goed van pas want we gaan volgende maand verhuizen. Gaat hier dus op de spaarrekening om weer een buffertje op te bouwen na het klussen/nieuwe meubels etc.
Even een vraag over de combinatiekorting. Als wij het invullen staat hij wel in de lijst, maar hij is niet te zien in de eind berekening. Weten jullie wat er mis gaat? Er staat dat ik een combinatie korting krijg van 1200 euro en onder aan de streep heb ik maar recht op 300 ...... Vullen wij het nou zo verkeerd in?
Ik krijg het per maand dus ik heb het allergrootste deel al gehad. Ik dacht terug te moeten betalen, maar krijg nog 142
Het enige wat wij per maand terug krijgen is van de hypotheek. Dus ik begrijp niet waar die combinatie korting blijft.
Is je man zzp-er? Dan kan ik me de grote bedragen iets meer voorstellen. Zoniet dan zou ik eens een gesprek aan gaan met de werkgever