Hier nog steeds 17-03, bij zowel mijn man als mijzelf. 01-03 meteen aangifte gedaan. Ben niet ongeduldig, hoor
Is er iets veranderd? In de brief staat toch altijd dat je het bedrag binnen een week na dagtekening ontvangt? En ik weet dat het doorgaans sneller is, maar ze mogen zich daar natuurlijk wel aan houden.
Haha het was ook niet specifiek gericht aan jou, het gaat al een paar pagina’s hier zo, dus vroeg me oprecht af of het aangepast is
Hier is het vastgestelde inkomen van 30-3 naar 14-05-2021 veranderd. Iemand enig idee wat nu de volgende stAp is en hoe lang dat duurt?
Dagtekening 18 mei en ook nog niet binnen. Vorig jaar hadden we het ook een week na dagtekening dus ga daar nu ook vanuit. Als zou eerder ook niet erg zijn
Bij ons is eindelijk inkomen aangepast naar inkomen op basis van definietieve aangifte. Datum is 11-5 dus benieuwd wanneer we de brief gaan krijgen. Ik krijg geld terug en man moet geld betalen.
Nou he he. Eindelijk vaststelling inkomen op 11-05 op basis van de defenitieve aanslag. Zal nog wel ff duren voor het er is maar er gebeurd tenminste wat