Ik deed het meestal zelf, maar sinds ik met mijn partner een koophuis heb laten wij het doen bij de "familie" accountant. De hele familie brengt hier hun papieren naar toe.
Ik doe het altijd zelf. Maar wij hebben dan ook geen koophuis dus dat scheelt volgens mij qua ingewikkeldheid. Ik maak me ook niet zo'n zorgen of ik t wel goed doe. Als ik twijfel zoek ik het op. Achter veel vragen staat ook een i-symbooltje waar je op kan klikken voor meer informatie en uitleg. Tot op heden ben ik er altijd wel uit gekomen.
Zelf doen! Bespaart geld en als je iets niet weet bel je gewoon naar de belasting! Ik ben ZZPer en moest dit jaar voor het eerst de belastingaangifte voor ondernemers invullen.. Heeft me even gekost, heb 1 keer naar de belasting moeten bellen, maar uiteindelijk prima gelukt hoor! Ik was dolblij met de uitkomst in ieder geval, ik had namelijk nog nooit van zelfstandigenaftrek gehoord, en ik kreeg ook de startersaftrek er nog een keer overheen.. Was een leuke verrassing!
Ik heb het jaren laten doen, en vorig jaar zelf. Wij hebben geen zaak en geen groot eigen vermogen. En de belastingdienst vult al een hele hoop in tegenwoordig. Ieder jaar moest ik bijbetalen, en vorig jaar kreeg ik een hoop terug. Dus ik doe het weer lekker zelf.
Ik bind het programma van Elsevier altijd heel makkelijk. Maar met de gewone software van de belastingdienst zelfmoord het ook niet moeilijk. Je moet gewoon zorgen dat je al je papieren ik de hand hebt en nauwkeurig lezen. Ik check ook altijd de aangifte van vorig jaar, of het een beetje overeenkomt.
80 euro voor 1 uur betalen is echt een hoop geld. Maakt niet uit wat je terugkrijgt, want tegenwoordig zijn er niet zoveel echte aftrekposten. als hij geen aftrek voor jullie verzint, hoor je hetzelfde bedrag terug te krijgen, ook al betaal je niks.
Dames ik denk dat sommigen behoorlijk afgezet worden.. wat al iemand hier schreef: administratie- en zelfs accountantskantoren rekenen ong 70 euro voor zulk werk, en dat voor behoorlijk ingewikkelde aangiftes (voor dga's enz)
Gewoon zelf doen. Het is zó makkelijk! Wij hebben eind vorig jaar een huis gekocht en zelfs met die aangifte was ik binnen een paar uurtjes klaar. Op internet kun je alles vinden wat je zoekt.
Vooral uit de wisselende posten ziektekosten etc. Waar regelds nog wel eens veranderen moet je goed even lezen. De belastingdienst heeft ook een best duidelijke website. Die i zijn idd erg handig! En je kunt ook idd bellen met ze. Ik doe het ook zelf. Wij hebben een huurhuis. Maar toch. Ik zou tot 1 mrt wachten en t dan zelf proberen. Wie weet kom je verder dan je denkt. Over het algemeen zullen we allemaal meer moeten betalen ivm bezuinigingen verwacht ik. Hiewel ik hoop natuurlijk wat terug te krijgen. Succes!
Heb het eerst zelf gedaan maar laten het nu doen omdat we dan veel meer terug krijgen. Dus de kosten die we ervoor maken halen we er ruimschoots uit. Die mannen weten toch beter waar je allemaal recht op hebt.
altijd zelf alleen tijdens het bedrijf van mijn man het eerste jaar laten doen en toen heb ik hem zelf "nep"ook ingevuld en kwam op hetzelfde uit dus besloten het gewoon weer zelf te doen. Ook koophuis en dames verkijk je niet op aftrekposten, die zijn er bijna niet meer namelijk. Gewoon wachten tot 1 maart en dan goed controleren, de i tjes lezen en klaar. Zo moeilijk is het echt niet. o en een wel goed werkende aftrekpost zijn scholinguigaven. Als je zelf een opleiding volgt en die krijg je niet vergoed van werkgever even goed lezen op de belastingdienst site over scholingskosten aftrek. Kan nl. goed zijn dat je dan een drempel van 500 euro hebt en je de rest van wat de opleiding in het aangifte jaar gekost heeft terug krijgt. KM mogen dit jaar als het goed is niet meer opgegeven worden.
Wij laten het doen door een vriend die erin werkt...kost 60 p jaar en dan doet hij al onze belastingen.
Wij doen het gewoon zelf. Een dagje op internet en je kunt al heel wat uitzoeken waar je allemaal recht op kunt hebben.
Wij doen het zelf en is hier al verstuurd zelfs. Met dat programmaatje is het bijna kinderspel geworden en als je het na 1 maart doet, kan je (bijna) alle gegevens downloaden. Dus heb je een voor-ingevulde aangifte.
Wij laten het altijd invullen. Denk dat ik het dit jaar zelf maar ga proberen. Vorig moesten we 250 euro betalen nou dat gaat me toch een beetje te ver.