Ik heb ze nog niet gevonden in Maastricht maar als ik ze niet vind dan bestel ik via internet. En meid nog geen weeën ofzo?
Ben van de week bij Premaman in Hasselt geweest (Genkersteenweg) en daar dacht ik ze hebben zien hangen (jeetje wat een zinsconstructie! ). Ben niet van dichtbij gaan kijken maar daar hing heel veel van Tommee Tippee. Nee, nog geen weeën helaas... Hoop eerder op vandaag dan morgen, want ben vanmiddag zowat gesmolten en dan wordt het de komende 3 dagen nog heter...
Ja zou donderdag 28graden worden maar we hebben tenminste nu zon gezien want die regen gaf me echt geen zomer gevoel. Voor jou zal het wel heel zwaar zijn nu dat geloof ik
Ben ook heel blij dat het niet meer regent en Ward buiten kan. Maar het is toch warm! Hoewel ik het vandaag goed vond meevallen. Voormiddag naar de markt geweest in Lanaken, namiddag in het zwembadje gezeten. En Ward met z'n gietertje maar mama haar benen nat maken. Ondertussen was dat water ijskoud dus zalig! Heb de zon wel gemeden, hebben de hele tijd in de schaduw gezeten. Maar nu valt het op me. Dadelijk de spuitbus met water maar eens nemen en wat op me nevelen. Voeten zijn nu heel dik aan't zwellen... Hoop echt dat het niet meer te lang duurt! Heb jij ook het zwembadje opgezet voor je meisje? Al is het binnen, plezier maken ze er toch altijd in
ja ik was met haar naar mijn moeder gegaan en daar hebben we haar in zo een badje gezet. ze vond het heerlijk had mij helemaal nat gespetterd wat ik dus helemaal niet erg vond haha zorg maar goed voor je meid wel schattig dat ward je kwam helpen zeg maar ik ben voor je aan het duimen dat je snel je beebje in je armen hebt hoe was de markt in lanaken trouwens ben al ff niet meer geweest daar staat vaak een vrouw met een pasta kraam die zijn zo lekker dus moet ik eens kijken of ik volgende dinsdag weer eens ga
Ik kom er zelf niet vaak, moet meestal werken. Maar was wel gezellig. Die indiËrs hadden wel toffe spulletjes bij voor 5 euro maar kan toch niets passen nu dus dat was wel jammer. Ward blij met z'n sandwich (en mama met hele lekkere pistolets! ). Daarna nog ff de winkelstraat afgewandeld en de voormiddag was ook weer voorbij. Oh wat lief dat ze zo gespetterd heeft!
Bedankt! Ze is onbewust vernoemd naar m'n grootmoeder die overleed toen mama zwanger was van mij. Ze moest toen 6m platte rust houden in het zh ivm placenta praevia en zware bloedingen en mocht zelfs niet naar de begrafenis gaan... Dus 't is wel speciaal voor mij.
Dat maakt het wel erg speciaal. Was alles goed verlopen? Had het lang geduurd? Ga je borstvoeding geven of fles?
Even m'n verhaal van een ander topic gekopieerd Vrijdag 5u30 ga ik plassen, wat bloedverlies bij het afvegen. Had last van m'n darmen maar kon niet naar toilet gaan. Heb ik wel meer bij warm weer, dus geen aandacht aan gegeven. In bed nog wat krampen, maar toen ik ging opletten waren ze om de 5 min. Hmmm, toch geen darmkrampen? Nog eens naar wc gegaan, nog beetje bloedverlies bij het vegen. Toch maar materniteit gebeld: kom maar dadelijk naar hier, misschien ben je in arbeid. Ward rustig klaargemaakt en naar de grootouders gebracht, om 9u waren we daar. Op 't gemakje allemaal want voelde maar af en toe een lichte wee. half uur monitor: onregelmatige weeën. Inwendig onderzoek: 4 cm opening! Dus ik ging er van uit dat ik namiddag gewon op controle ging bij gyn, maar ze hadden de gyn gebeld en omdat ik al bijna een week overtijd was wilde ze dat ik bleef. Wat gaan wandelen, maar weeën kwamen niet. Om 13u opnieuw half uur monitor: onregelmatige weeën, geen opening erbij, mocht naar huis. Vroedvrouw wilde wel strippen op vraag van gyn, maar ja, bij Ward had dat ook niet geholpen. Moest ik in het weekend niet bevallen, moest ik maandag opnieuw aan de monitor. Thuisgekomen en had wat weeën. Badje genomen, eerste kwartier om de 5 min weeën, daarna elke 2-3 min. Dus na een half uur manlief maar geroepen dat we best terug gingen. Om 16u waren we terug in het zh, half uur monitor: weeën waren goed, kindje was ondertussen ingedaald en 5cm opening. Gevraagd voor ruggeprik, bloed was getrokken dus ze gingen bellen dat we eraan kwamen. Ik ondertussen naar toilet, weeën waren serieus pittig op dat moment! Routine check van de ontsluiting voor we voor de ruggeprik gingen: 8 cm!! Te laat voor ruggeprik, ze gingen verloskamer klaarmaken. Na 5 min manlief naar verloskamer gestuurd: idd volledig ontsluiting. verlostafel op: vliezen braken spontaan. na een uur persen, een hele flinke knip en het nodige geschreeuw was ze er om 18u38: ons Loes Navelstreng zat 3x rond haar nekje maar ze zag helemaal niet blauw, was precies een kopie van Ward maar dan met donker haar en een hele brok he... Had ook m'n eigen gyn. Normaal al wachtdienst, maar gy zat op materniteit op me te wachten En ze mochten haar bellen om de bevalling te doen. Heb haar gevraagd om goed te naaien: doe dat altijd was haar antwoord Heb nu wel een panische angst dat het weer misgaat, maar ze hebben net nog eens gecheckt en het ziet er goed uit. Manlief zei dat vorige keer op 5 min genaaid was, nu heeft ze er bijna een half uur over gedaan voor een even grote knip. Maar manlief weet ook hoe het er wel en niet moet uitzien, dus ga hem ook dagelijks laten controleren; En de vroedvrouw komt ook weer aan huis. Ik geef nu flesvoeding. Zie het niet zitten om weer te kolven met een peuter van 2 in huis...
Precies toch wel heftig geweest, maar dat ben je ook weer snel vergeten hé, en nu genieten van Loes. Hoe reageert Ward trouwens op haar?
Het is idd even heftig geweest. 's morgens lagen we hier nog te lachen op de arbeidskamer maar toen we 's namiddags terug waren... Dat was iets anders! Die pijn was idd snel vergeten (niet zo snel als bij ward maar toch snel ) alleen ben ik nu zo gefixeert op die pijn van de knip. Moet het proberen van me af te zetten. Zal vast wel beter gaan als we thuis zijn. Ward is een hele fiere grote broer! Wil haar op zijn schoot en mogen niet helpen, manlief mag niet boven het bedje hangen dat moet Ward doen, geeft hele tijd tutje, aait... Benieuwd of de broer/zusliefde zo gaat blijven! Hoe is het met jou Happy? Nieuwe job begonnen? Valt het mee?
Dat Is idd een heel heftig verhaal maar wel leuk om te lezen dat ward zo trots is op zijn kleine zusje heb je trouwens nog kleertjes nodig ofzo ?? Ik heb een ganse zak vOl met 50 wat Jayda te klein is
Nijntje, auw die knip, daar heb ik nu soms nog last van. En dan moet je eigenlijk het best op een harde stoel gaan zitten, zeggen de vp En ja, ik ben ondertussen veranderd van werk, heb er nog geen min spijt van gehad, alleen mijn kinderwens uitstellen weegt zwaar door, vanaf oktober gaan we er weer voor, wat de uitkomst betreft werk ook mag zijn.
Maatje 50 doet Loes niet aan mee Heb 2 pakjes bijgehaald en ze zijn al te klein... Dus dan maar maatje 56 bijgehaald. Manlief is wat de stad in geweest gisteren, bij Premaman ook nog veel in solden gevonden. Dus voorlopig kom ik toe. Kom later terug, vroedvrouw stopt net.
Ben je thuis sinds gisteren Nijntje ? De eerste nacht een beetje meegevallen? Wazigsnuitje, die van mij heeft ook nooit in een 50 gekunnen, en de gyn zei dat het een fijntje zou zijn, dus had niets voorzien.
Ik heb de weekendgyn voor zot verklaard met z'n harde stoel, maar het is idd het beste waar je op kan zitten Heb nu zo'n zitband in de zetel liggen, dan is het ook goed te deon. Oh wat jammer dat je je kinderwens moet uitstellen... Want jullie waren toch al begonnen dacht ik he... Maar je goed voelen in je vel is ook erg belangrijk. Wij zijn idd van gisteren thuis. Nacht viel redelijk goed mee. Heb manlief tot half 12 beneden gelaten met haar, had toen al een dik uur kunnen slapen. Daarna flesje gegeven, maar ze wilde niet in haar bed. Wat bij ons gelegen, terug in bed, zeuren, om een uur of 3 terug flesje en toen was het zoonlief die om half 7 al wakker was. Was later gaan slapen dus dan is hij vroeger wakker... Dadelijk nog flesje geven aan Loes en dan ook even oogjes toe denk ik. Manlief is nu ook de difrax flessen gaan halen, want die van het zh met 3-standenspeen is niets voor onze kindjes. En dodie heeft alleen 3-standen dus dan maar difrax gehaald. Hoop dat ze nu wat vlotter gaat drinken, sneller klaar gaat zijn vooral. En wie weet slaapt ze dan ook beter? 't Is antikoliek.