Ik heb droog pluizig krullend haar en zoek echt een tip hoe ik dit mooi kan laten eruit zien heb al zo veel geprobeerd.. Anti frizz dingen oli alles dus wie heeft er een tip
als je ALLES al uitgeprobeerd hebt dan is er niets meer Ik heb hetzelfde 'probleem' heb zoals de kapper het noemt een 'kroes aanleg'. Nu ik mijn haren stuk korter heb dan voorheen heb ik veel meer krullen. Wat ik nu een beetje probeer is na het douche de flisskur erin, dat is zo'n soort conditioner maar die hoef je niet uit te spoelen. En dan mouser erin en föhnen met een diffusere {niet gewoon dan ben ik helemaal ontploft}. Hierna nog de 'afwerking' met iets van wax, gel en de kapper gebruikte iets dat ik nog moet gaan zoeken, je kunt het kopen bij de kappersgroothandel heette geloof ik mirré ofzoiets! Maar wat ik denk is dat ik in vervolg geen gewone producten meer ga gebruiken maar dat ik naar de kappersgroothandel ga en het daar koop, in mijn beleving misschien toch betere producten???
Ik heb een was voor krullen van de kapper die maakt me haar niet zwaar en niet vet ik kan geen mouse in me gaar want die wordt hard.. Ik droog me haar niet met de gewone foon dan staatvhet rechtop maar inderdaad ook met zo ding erop.. Maar het wonder middel heb ik nog niet gevonden helaas
ik zit met het zelfde! haar fohnen is sowieso niet zo goed voor je haar. Dus dat doe ik al niet meer. Maar nu met dit weer...wordt mijn haar er ook niet beter van. als ik mijn haar was, laat ik het opdrogen, en als het bijna droog is doe ik nog wat mousse erin...en tis elke keer weer een verrassing hoe het zit en hoe lang het blijft zitten dus sorry heb ook niet de tip
Als.me.krullen mooi uitmoeten komen dan moet ik wel fhonen het droogt namelijk nooit mooi op en elke sag wassen moet ik ook met alles wat ik er in gooi en de volgende dag zit me haar nooit
Hier een krullenbol. Ik was mijn haar, daarna beetje mousse erin en aan de lucht laten drogen. Als het droog is een beetje wax erin, goed kneden en als finishing touch een beetje gelspray. Ik gebruik geen dure zooi, heb alles uitgeprobeerd en vond het niks toevoegen. Gewoon stylingproducten van de Hema. Ik gebruik Guhl shampoo en conditioner (camelia olie).
moonshine van wella (te koop bij de kapper) Ik dacht ook dat NIKS hielp maar dit is zo briljant. En o ja, de krullengel van het kruidvat levert ook best goed werk
Allereerst; zoek een goede krullenkapper! Je kunt eens kijken op Krullen! :: Index voor adressen. De meeste kappers hebben nl. geen idee hoe ze krullend haar fatsoenlijk moeten knippen. Vervolgens; gebruik goede producten, ik gebruik zelf shampoo + conditioner + curl amplifier van Tigi Curlesque Catwalk Products. Mijn krullen worden er supermooi van. Het kost wel wat, daarom koop ik het via ebay, dat scheelt behoorlijk in prijs.
Ik heb geen Katja schuurman krullen. Eigenlijk heb ik het soort haar dat ik glad kan dragen, met een slag erin of met mousse erin, krullen. Is wel ideaal, maar ook lastig want mijn haren neigen meer naar krullen. Als ik het was en gewoon laat opdrogen met niks erin, gaat het ook snel pluizen. Ik heb nu nivea mousse in. ruikt heeeeeerlijk en je voelt niks zitten. heb vandaag een grove slag in mijn haar. Tevens mijn haar geknipt en in laagjes (zelf gedaan) en halelujaaaa... het voelt zoveel beter en oogt veel mooier, ook qua krul!
Ik heb zelf ook, als mijn haar lang is half slag en half stijl. Ik kon ze niet op laten drogen want dan was het één pluis. Wat ik altijd deed en wat wel mooi was: handoek droog maken, Andrelon mouse voor krullen erin, dan de difuser op de fohn en fohnen, daarna deed ik er nog wat wax en haarlak in en dan zat het goed. Omdat ik geen zin meer had in dat gedoe heb ik ze afgeknipt, maar het zat meestal wel mooi.
Om het pluis er af te krijgen kun je BioSilk van Farouk eens proberen.. Is niet goedkoop maar je hebt maar een druppel; nodig dus je doet er super lang mee.... En Twincurl van Schwarzkopf (alleen bij de kapper) werkt goed als versteviging!!!! En 1 tip maar dat doe je ook vast al niet: Niet meer kammen of borstelen als het haar droog is!!!!!!
hier ook een flinke bos rode krullen. Wat helpt bij mij het beste: - aan de lucht op laten drogen - geen mousse!! (wordt je haar super droog van) - leave in conditionor - en dan de Osis lijn van Schwarzkopf. Osis curl me of Osis Twin Curl. Ik ben er super tevreden over. Alleen nu ik zwanger ben, lijk ik meestal ontploft maar ik weet dat dat weer over gaat.
Ik ben tevreden over de Curl spray van de Hema..als het nat is dat erin spuiten en dan met de lage stand van de fohn droogmaken...wordt het niet pluizig van. En een goed model laten knippen doet ook wonderen.. Soms doe ik met nat haar 2 invlechten maken,voordat ik ga slapen..dan wat haarlak erop spuiten, de volgende ochtend zijn de krullen dan wat gelijkmatiger. Off de stijltang pakken en het allemaal glad persen whahah!
Stijlen is mooi, maar owww ik heb er best spijt van... Ik deed het vrijwel elke dag. En dat doet het haar geen goed, vooral krullen niet!
ik heb ook krul met een kroesslag. probeer ook van alles maar er is geen land mee te bezeilen. Het pluist toch wel wat ik er ook aan doe. soms maak ik het stijl met de stijltang (duurt zeker een halfuur) en dan zit er na een paar uut toch weer slag in. ik heb het altijd vast met wat plukken aan de voorkant stijlgemaakt.