Hier nog 22,5 in de woonkamer door het warme weer! Ik loop in een t-shirt en ben al de hele dag bezig met schoonmaken en andere klusjes. Net even met de kat naar de dierenarts geweest en toen ook gewoon in een T-shirt. Geen last van kou dus, terwijl ik normaal een enorme koukleum ben!
Ja we gaan weer in beweging. Dochter word wakker haha. Leg haar gewoon zo op me neer, ff opwarmen :')
ohw lekkerrr, ik ben over een kleine 2 weken vlakbij side hier heb ik t ook niet echt warm trouwens ondanks dat het 23 graden in huis is.. raam wel open.
Ik ben de hele dag in de weer; huishouden, eten koken, de was, kinderen naar school brengen, boodschappen doen. Man, ik heb het bloedheet!
Hier geen verwarming aan, ben me gek hihi het is Juni. Zit hier ook gewoon in mijn 3 kwarts broek en korte shirtje aan. Buiten is het niet echt warm maar binnen nog warm genoeg. Ben je niet ziek aan het worden?
Geen idee hoeveel de thermostaat aangeeft, maar hier staan de ramen gewoon open hoor. Heb het totaal niet koud en dat is het ook echt niet in huis. Sowieso staat de verwarming hier al bijna nooit aan
Verwarming? Nu nog? Eh, nee... Hele "winter" trouwens niet nodig gehad thuis. Sterker nog, ik slaap in een hemdje onder alleen een dekbedovertrek. @koude slaapkamer: dan moet je elkaar maar heel goed warm houden
Hier in de woonkamer nog 27 graden. In de winter is een nieuwbouwhuis met HR++ glas en goede isolatie heel fijn maar nu helaas wat minder. Ik heb gewoon de plafondventilator aan Ik kan alles openzetten wat ik wil, maar de warmte gaat er gewoon niet uit.
Dit had ik ook toen ik zwanger was, terwijl ik het "normaal" altijd warm heb. Maar nu heb ik het ook ijskoud en ik ben absoluut niet zwanger en ook niet ziek (aan het worden).
Het kunnen inderdaad je zwangerschapshormonen zijn. Hier denkt mijn lichaam dat het nog zwanger is (hartje is gestopt, wacht op de mk) maar heb vanmiddag ook de kachel even aangehad, terwijl ik een shirt met lange mouwen en een dikke trui aan had