Hi dames, Wie herkent dit, ik heb vanaf vanmiddag al heel de tijd een harde buik. Als ik nou iets intensief gedaan had, had ik het begrepen, maar ik zit heel de dag op de bank, benen languit gestrekt plaatsjes te knippen.. Dacht nou wellicht even plassen, maar ook dat helpt niet. Herkent iemand dit?
Doen ze pijn? Is de baby druk misschien? Beginnende blaasontsteking? Of een groeispurt. Zou het even timen en als er een regelmaat in zit wel even de verloskundige bellen.
Ik herken het wel. heb het al weken regelmatig, ook echt komen en gaan. of ik nou wel of niet actief ben geweest. maar ik voel ze altijd het ergst als ik chill op de bank zit met de benen omhoog. Ze gaan bij mij weg zodra ik in bed ga liggen.
Zojuist gynaecoloog spoedlijn gebeld omdat ik toch een vroeggeboorte al heb meegemaakt. Ik wil nu eerder weten of dit een baarmoedehalsverkorting kan veroorzaken, zo ja dan wil ik weten of dat het geval is.. ben niet zozeer bang dat ik nu ga bevallen, maar mijn zoontje kwam ook totaal onverwachts.. Net teruggebeld en ik moet toch even komen om baarmoederhalsmeting te doen
Ik zit in een grijs gebied met witte bloedcellen.. urine gaan ze verder onderzoeken en omdat K toch zonder iets te doen al harde buiken heb moet ik zo antibiotica halen. Als het een infectie is kan het zijn dat de harde buiken daar vandaan komen.
@ZoWelkom84 hopelijk slaat de ab aan en is het een infectie... goed dat je even gebeld hebt en langs bent geweest.. hopelijk krijg je de andere uitslagen snel!
Hoop dat het goed met je gaat? Ik had gisteren precies hetzelfde. Na lang twijfelen toch huisartsenpost gebeld met vermoeden van blaasontsteking. Had wel lichte verschijnselen, maar niet zoals ik gewend was uit het verleden. Bleek ik toch blaasontsteking te hebben en ook met de allerhoogste infectie waarden. Nu direct aan de anti biotoca. Voor mij echt een les dat een blaasontsteking als je zwanger bent echt heel anders voelt tov niet zwanger. Ik had veel harde buiken (maar heb dat niet altijd door), moest iets vaker naar wc en klein beetje geïrriteerd gevoel bij plassen. Voor mij voortaan bij twijfel altijd direct actie ondernemen. Beterschap!
Ik merk helemaal niks met plassen ben benieuwd of dat het wel is eigenlijk, vrijdag uitslag.. K heb ook nog nooit een blaasontsteking gehad, geen idee wat je miet voelen. Ben wel beroerd van die antibiotica, jij? Sterkte ermee hopelijk ben je er snel vanaf!!
Vrijdag pas de uitslag voor een blaasontsteking? Als ik hier sochtends urine breng dan heb ik diezelfde middag de uitslag nog...
Hmm wat apart dat je vrijdag pas de uitslag krijgt. Ik heb nu ook antibiotica ivm vele harde buiken. Geen ontsluiting maar beetje verhoogde waarde in urine dus uit voorzorg antibiotica. Ik heb de ochtend geprikt en de middag uitslag gehad.
Nee een bacteriële infectie die verder onderzocht wordt.. ze gaan die witte bloedcellen verder laten onderzoeken en of het idd duidt op een bacteriële infectie.. Ze nemen geen risico's, gister met diostick gedaan denk en nu gaan ze verder onderzoeken
Wordt er een beetje misselijk van en erg moe, maar dat laatste was ik al. Overigens kunnen ze een blaasontsteking direct zien, waarschijnlijk doen ze nog een extra test voor andere infecties zoals streptokokken. Dat is standaard protocol bij zwangere vrouwen. Hebben ze bij mij ook gedaan en die uitslag laat nog een paar dagen op zich wachten. Edit. Oh, zie nu pas dat er al weer was gereageerd. Gelukkig dat ze ook nog verder onderzoek doen!