Sinds mijn curretage elke week getest, zelf met een zwangerschapstest, om te kijken of de hormonen afnamen. Ik heb gelezen dat bij veel vrouwen dit gebeurde bij de gyneacoloog, bij mij dus niet. Afgelopen zaterdag was er geen streepje meer te zien, behalve een dag later, een indroogstreepje dus volgens mij. Ik heb al sinds 4 december het gevoel dat ik zwanger ben. Heb vanmiddag een test gedaan en heb toch echt binnen drie minuten een ' doorzichtige streep, nauwelijks zichtbaar, maar hij zit er echt. Volgens mij ben ik dus zwanger en moet ik gewoon een weekje wachten en dan nog een keer testen. Het is, lijkt mij, niet zo gek dat er nog maar een hele vage streep is omdat ik nog maar twee en een halve week geleden gecurreteerd ben. Wat vinden jullie? Het streepje is te onduidelijk om een foto van te maken. Groetjes Kolibri
ik hoop voor jou natuurlijk dat het positieve test is maar ik heb gehoord dat je wel 4 weken na mk positief kan testen dus ik zou het niet weten maar laat het weten zodra het wel is he succes. duim voor je
http://www.zwangerschapspagina.nl/viewt ... c&start=45 Ik heb hier een tijd geleden een vraag gesteld omdat ik ook dacht zwanger te zijn na een curetage. Helaas heb ik toen via bloedonderzoek gebleken niet zwanger was maar nog een wisselende hormoonellende. Ik hoop natuurlijk dat jij meer geluk hebt
Ik weet dat je nog vier weken na die tijd hormonen in je lichaam kan hebben, maar ik had zaterdag een negatieve test, dus dan lijkt me dat de hormonen er uit zijn.
Hoi, Op zich is vier weken niet zo erg lang dus het kan best zijn dat je nog hormonen in je lijf hebt zitten. Ik heb ook wel eens een heel doorzichtige streep gehad en toen was ik inderdaad zwanger (week later nog eens getest). Ik hoop op goed nieuws voor je
Ik had afgelopen zaterdag een negatieve test, dus geen hormonen meer. Ik test vrijdag weer, als ik dan geen dikkere streep heb zijn het nog achtergelaten hormonen. Als ik echt zwanger ben zou er vrijdag een iets duidelijker streep moeten zijn, toch?
Ja het hcg zou moeten toenemen. Maar als de curretage 2,5 week geleden was, zit je nu ongeveer (als alles direct weer op rit is) rond de ovulatie. Aangezien de dag van de curretage als dag 1 van de cyclus gezien moet worden. Je zou anders een weekje erna al weer een eisprong gehad moeten hebben.
Maar voor je uberhaupt positief kan testen moet je toch gemiddeld 14 dagen wachten na de eventuele bevruchting, dus je hebt na 2 of 3 dagen na je curretage dan alweer...? Mag dat wel? Heb je dan geen infectiegevaar?
Hahaha, zo gauw het vloeien gestopt is mag je weer ja. En aangezien mijn vloeien dezelfde dag nog stopte is dat geen probleem. En zoals ik het gevoelt heb heb ik meteen na de curretage mijn eisprong gehad. Heb me nu voorgenomen dat ik volgende week zaterdag ga testen. Een dikke anderhalve week later moet de test dan toch echt een goeie streep aangeven, pas dan ben ik overtuigd dat ik echt zwanger ben.
Het lijkt mij ook allemaal iets te snel op je curretage. Maar ik zal hard duimen dat je vrijdag meer duidelijkheid hebt!
Hey meis, ik blijf je volgen hoor en ik hoop echt dat je volgende week een posi test in je handen mag houden! Kijk maar naar mij,de wonderen zijn de wereld nog niet uit heh! Ik duim voor je! Liefs Dais.. xx
Dan zal ik je weer wat meer hoop geven. In juli 2005 heb ik een spontane miskraam gehad bij ca 5 weken. Nadat het vloeien gestopt was, zijn we meteen weer voor het echie gegaan. Na het vloeien heb ik meteen een test gedaan en die was negatief, dus de hormonen waren weg. ca 2 weken daarna voelde ik me weer zwanger en heb ik getest --> negatief. Maar een paar dagen daarna was het vaag positief! En de testen bleven positief. Na mijn termijnecho was de verbazing groter, ik was toen 7 weken precies (volgens echo) en als ik dan terugreken, heb ik posi getest bij 3 weken De verklaring van de gyn: er zat blijkbaar nog een klein restje hcg in je lichaam, te weinig voor een test, maar samen met een prille zwangerschap wel genoeg om positief te kleuren. Dat het raak was kun je aan de lekkere knul zien die in mijn banner staat Groet van Kiki
Dank je wel voor jullie opbeurende reactie's! Ik heb gewoon heel erg het gevoel dat ik zwanger ben. Moet heel veel plassen, voel weer af en toe datzelfde gevoel echt in het midden van mijn buik, net als toen ik zwanger was. Volgende week zaterdag is D-day, maar ik vraag me af of ik zo lang kan wachten....hahahahha! Ik hou jullie op de hoogte. Groetjes Kolibri
Nou, heb ook mijn banner maar weer ingesteld. Ga er vanuit de dag van de curretage de eerste dag van mijn menstuatie is. Ga streng zijn voor mezelf, moet luisteren naar mijn banner. En laat die nou aangeven dat ik volgende week zaterdag kan testen, wat ik mezelf ook al had voorgenomen! Is dit toeval?