Het loopt niet uit de hand en TS vraagt daar niet om.... Tot die tijd laat ik het open Het was gewoon een vraag en ze krijgt gewoon antwoord.
Je dochter gaat het vast geweldig vinden op de creche (als je daar voor zou kiezen). Mijn dochter gaat ook 1 dag in de week en ze vindt het super. Als ik zeg: ga je vandaag naar de kindjes dan straalt haar gezichtje gewoon ! Ze doen er de leukste dingen en het is naar mijn mening ook goed voor de ontwikkeling. Succes !
Iedereen is egoïstisch, want alles wat je doet, doe je voor jezelf. Er zit alleen zo'n negatieve bijklank aan. En als je iets voor een ander doet, doe je dat ook voor jezelf om je goed te voelen. Ik kan me bijvoorbeeld alleen gelukkig voelen als de mensen waarvan ik houd zich gelukkig voelen. Dus voel je niet zo schuldig!
ben wel heel benieuwd of je moeder die baan heeft ennuh dan toch even mijn mening... erg egoistisch van je, vooral omdat jij de keus nog zou hebben om het naar je schoonmoeder te brengen (maar dit zelf niet wil) er zijn genoeg ouders die deze keus niet kunnen maken. aan de andere kant begrijp ik ook wel weer dat het vertrouwd voelt bij je moeder maar toch... succes ermee! Liefs Shir