Snap ik ook wel, het is gewoon alleen jammer omdat ik bij mn dochter wel in ronde 1 zwanger werd. En mijn zus ook en mijn moeder ook bij ons allemaal 3 stiekem ga je er dan toch vanuit hoe fout dat ook is. En dan is t een tegenvaller
Snap dat je baalt maargoed het kan best nog een tijd duren voor het raak is. Ik hoopte ook meteen zwanger te zijn maar zit ondertussen ook in ronde 3, wat eigenlijk ook nog niks voorstelt als je het vergelijkt met sommige dames die al twee jaar bezig zijn. Dat je bij de eerste meteen in ronde 1 zwanger bent geworden is geen garantie dat het meteen weer zo snel lukt! Geef je lichaam de tijd, komt vast vanzelf. Staat me nog iets van bij van een andere topic dat vrijen heel pijnlijk voor je was/is, hoe gaat het nu? Hoop dat het beter gaat!
Klopt inderdaad babyloveyou. Door therapie gaat t beter en sinds ik gestopt ben met de pil helemaal. Natuurlijk nog wel m'n momenten dat t niet gaat maar dat is logisch.
Zet die gedachte maar op zij...bij m'n zoon was ik ook ronde 1 zwanger bij de miskraam ook.. en nu ronde 17.