Ik vergeet er nog iets bij te zeggen. Hij zei gisteren ook, dat als we dan toch maar allebei onze gang gaan, dat hij dat dan ook maar gaat doen. Dan zou hij ook geen rekening meer houden met mij. Hij noemde als voorbeeld dat als hij zaterdags een keer naar de voetbal wou, dat hij dan ook ging. En als ik het dan in m'n eentje heel druk had met de kinderen, dat dat dan mijn probleem was. Ik vond dat nogal een rare opmerking, want hij mag gaan en staan waar hij wil. Als ik dit nu zo teruglees, vind ik het wel een aparte reactie.
Kennelijk zit hem meer dwars, anders reageert ie niet zo (als een kleuter). Mijn dochter heeft dat ook: als ik dit niet mag, dan doe ik dit lekker zo. Maar dat is vaak een manier om te laten weten dat er iets anders dwarszit. Praat erover. Succes!
Nou zeg. Hij is wel erg op zijn teentjes getrapt. Wat een overdreven en kinderachtige reactie. Speelt er niet iets meer achter zijn onvrede?
Mijn zoon (5) was gister boos op mij en zei dat hij ergens anders ging wonen. Klinkt het bekend? Typisch kleutergedrag dus.
Haha nee daar hoeft ie hier ook niet mee aan te komen. Hij gaat er elke ochtend om 5.45 uur en ik slaap dan nog een uurtje verder. Juist in de ochtend slaap ik eindelijk lekker, dus als hij me dan wakker zou maken om te knuffelende, zou ik daar echt chagrijnig van worden.
Wat een kinderachtige vent zeg. Ik mag toch hopen dat je daarvan niet onder de indruk bent. Laat hem de reacties hier eens lezen zou ik zeggen.
Zou inderdaad even rond de tafel gaan zitten en vragen wat 'm nou werkelijk dwars zit, beetje overtrokken reactie op het feit dat jij vraagt of hij je 's morgens zou willen laten slapen. Maak 'm ook duidelijk dat jij hém niet afwijst maar dat het je om je slaap gaat, en dat een uitgeruste vrouw voor hem uiteindelijk ook fijner is
O hier speelt dan wel meer van zijn kant. Ik zou eens doorvragen wat er met Hem is. Misschien vind hij de combi van werk, gezin en weinig vrije tijd? Moeilijk ? Hier waren we laatst ook wat boos op elkaar en dan ga je rare dingen zeggen.we zijn wat aan het besparen en ik had geen blikjes cola meer in de voorraad toen werd die boos. Mijn man vond het maar stom dat ik geen vla at en alleen maar toetjes wilde want toetjes in bakjes zijn duurder en daar konden we ook op besparen. Whahhaha heb er wel om zitten lachen. ActerAf kwam de ergenis gewoon dat mijn man lange dagen maakt op het werk, de oudste enorm moeilijk is met slapen en elkaar weinig zien door mijn werk in de zorg.
Oh wauw. Hij klinkt als een klein kind.. Ik zou even goed gaan praten. Want ik kan me niet voorstellen dat hij zo idioot doet omdat jij smorgens nog even wilt slapen. Draai het anders even om, wat zou hij er van vinden om een uur eerder wakker te zijn om even te knuffelen. Het lijkt me toch dat jullie elkaar savonds ook gewone zien. En anders kun je wellicht kijken hoe je dat beter in kan plannen. En ga eens wat vaker iets samen doen. Succes en sterkte. Ik zou zwaar pissig worden als mijn vent zich gedroeg als iemand van 2 en dan ook nog verwacht dat ik m serieus neem.
Beste TS, jij bent geen ijskonijn, je man is infantiel. ´dan zou hij ook geen rekening meer houden met mij´.... Hij komt wel erg egoistisch over. HIJ wil ´s ochtends in JOUW slaaptijd knuffelen, dus blijkbaar gaan zijn behoeftes voor die van jou. Is mis het gungedeelte van zijn kant, waarom gunt hij jou geen goede ongestoorde slaap? Succes, dit lijkt me niet makkelijk, een man met zulke lange tenen.
Jeetje wat overdreven vsn je man. Er zijn zoveel momenten dat je kan knuffelen waarom moet dat persee sochtends vroeg? Je kan toch savonds samen op de bank zitten en samen in bed liggen. In dit geval vind ik jou man het ijskonijn en de opmerking dan hou ik ook geen rekening meer met jou zou bij mij echt in het verkeerde keelgat schieten.
Ik vind hem heel erg kinderachtig. Als er echt niets achterzit had ik mijn man Kei hard in z'n gezicht uitgelachen. Kom nou omdat hij niet kan knuffelen..
Misschien kun je hetomdraaien? Wat is echt zijn momentje thuis? Koken, voetbal kijken, spel op z'n telefoon? Wat als jij precies dan wilt knuffelen zodat hij die wedstrijd niet kan zien? Hoe zou hij dat vinden
Ja daag, echt wegwezen hé. Ik ga altijd eerde naar bed dan mijn man. Vaak komt hij dan gezellig savonds er even bij liggen, knuffelen en tja van een komt het ander . Geen verplichting of moetje want okk wel is gewoon knuffel, slaap lekker en dat is ook goed. Hoe oud is jou man eigenlijk, lijkt wel een puber kwa gedrag. Ikke ikke ikke en krijg je dat niet stapvoets manipuleren en slachtoffer uithangen om zin te krijgen