Oké mooi. Ben benieuwd Hoop voor je dat je niet 1 van de pech vogels bent die gewoon ongesteld word tijdens een zwangerschap!
Gefeliciteerd meid! Ik denk dat je gewoon zwanger bent. De zus van mijn vriendin was zwanger en zij wist het de eerste weken niet. Ze was gewoon ongi geworden. Omdat ze allemaal klachten kreeg (misselijk duizelig enz) ging ze naar de huisarts. Hartstikke zwanger! Dus ga lekker van je zwangerschap genieten en maak een mooie banner aan! Groetjes
Gefeliciteerd meid! Je hoort het veel hoort.......vrouwen die zwanger zijn en toch normaal ongie worden....! Wen er maar aan je hebt een kleintje in je buik Ik ben benieuwd hoe ver je bent! Groetjes Debby
Ik heb gisteren nog met de vk gesproken, 11-2 heb ik een afspraak. Wanneer ik eind volgende week nog positief test, kan ik er zeker vanuit gaan dat ik zwanger ben en kan het niet te maken hebben met een eventuele miskraam 1-1-08. Ik heb nog een hele set van de sensitest ovulatietesten over, ik las op dit forum dat die ook kunnen aangeven dat je zwanger bent (andersom niet). Elke dag doe ik zo'n testje om in de gaten te houden of er iets verandert. Tot nu toe blijf ik erg duidelijke strepen houden! Vrijdag doe ik nog een zwangerschapstest, dat is voor mij het moment van de waarheid. Ik wilde dat ik wat kwaaltjes kreeg, dan heb je ook het gevoel dat er iets gaande is. maar tot op heden nog helemaal niets. Zo ver ik kan nagaan denk ik ook dat ik dus 11-1 bevrucht ben, dus ja, het is ook allemaal erg vroeg. Ik houd jullie vrijdag op de hoogte!
Ja, dat is een goed teken loes, tenminste meestal. Het ligt er aan hoe hoog normaal je temp is. Maar ik denk niet dat jij 11-1 bevrucht bent hoor! Want dan kn je nu nog niet positief testen.
dat is dus precies het vreemde. daarvoor hadden we nog niet geklust en van 1 jan tot 8 jan ben ik goed ongesteld geweest.
Vrouwen die zwanger zijn kunnen ook gewoon nog ongesteld worden, dus misschien ben je al wat verder op weg! Succes vrijdag! X
dat denk ik ook meid, want als je op de 11e bevrucht bent, was het eitje zelfs nog niet ingenesteld op de dag dat jij je positieve test had. Denk ook dat je 'gewoon' een bloeding hebt gehad terwijl je zwanger bent,sommige vrouwen hebben dit zelfs heel de zwangerschap. Heel veel succes!
Jeetje wat een spanning hier! Ik denk ook echt dat je zwanger bent hoor! Maar snap dat het enorm eng is als je bloed blijft verliezen..