Dit keer geen vraag over wanneer je met een baby kan gaan zwemmen. Nu ze 8 maanden lijkt ze me oud genoeg en wil ik het graag een keer gaan proberen, maar... Ik schiet compleet in de stress als ik eraan denk hoe ik dat moet gaan organiseren. M'n man gaat waarschijnlijk mee, maar dan... - neem je de maxicosi mee naar binnen of laat je die in de auto i.v.m. jatten? Want in een kluisje past 'ie niet. - zelf omkleden in zo'n klein kleedhokje > waar laat ik m'n dochter dan (als ze niet in d'r maxicosi zit, want zelf zitten gaat nog niet goed genoeg). - doe ik m'n dochter een zwemluier en kleed ik 'r om aan als we al in het zwembad zelf zijn, of ook in het kleedhokje? Kortom, misschien willen jullie aangeven hoe jullie dit aanpakken en kunnen jullie eventueel tips geven. Een soort van stappenplan dus, want ik heb het gevoel dat ik niet overal aan denk en het niet overzie. Ja, klinkt misschien raar, maar ik bereid me graag goed voor
Wij mogen hier de kinderwagen mee naar binnen nemen. Dat is ideaal. Dan kun je je kind even "parkeren" als je jezelf omkleed. Bij ons hebben ze speciale baby-kamers. In veel zwembaden wel hier in de buurt. En anders is de grote kleedkamers. Je kunt er eens een telefoontje aan wagen? Ik kleedde de kleine vaak al wel om bij de kleedkamers, maar sloeg hem lekker een handdoek om zijn lijfje. En als we klaar waren met zwemmen hetzelfde. handdoek om, en naar de kleedkamer.
toen wij nog 1 kindje hadden deden we 't zo, mijn man kleed zich eerst om en ik onze dochter, dan ging hij vast met haar onder de douche, terwijl ik ging omkleden. Bij aankleden weer net zo. Met 2 kids zijn we alleen maar op de camping wezen zwemmen, omkleden in de caravan, das wel makkelijker.
Ik neem ook de maxi cosi of kinderwagen mee naar binnen. Dan kleed ik eerst mezelf om en laat hem gewoon in de kinderwagen zitten. Daarna loop ik naar het zwembad, daar staan allemaal tafels met aankleed kussen klaar en dan kleedt ik timo om en gaan we lekker zwemmen
Hier mag je de kinderwagen mee naar binnen nemen. Bij ons in het zwembad liggen er aankleedkussens op de tafels waar mensen naar het zwemmen kunnen kijken. Daar kan je ook je kinderwagen parkeren. Zelf doe ik thuis altijd mijn badpak aan, dus kan ik op die plek ook gewoon mijn kleren aandoen. Het aankleden van Robyn doe ik ook weer op dezelfde plek en dan neem ik haar mee naar het kleedhok om mezelf aan te kleden. Zij zit dan in de kinderwagen. Ik zou gewoon even naar het zwembad bellen hoe zij dit geregeld hebben.
Ik doe thuis m'n bikini alvast aan. dan met de kinderwagen naar het zwembad (kinderwagen mag hier ook mee naar binnen) Eerst mij zelf omkleden dan F omkleden en lekker gaan zwemmen. De meeste zwembaden hebben wel grotere kleedhokjes om je om te kleden als je een kindje bij je hebt. Veel plezier.
Ik nam de maxi cosi altijd mee. Ik trek mijn bikini thuis al aan, en kleed mee als eerste om. Jayden bleef dan in de maxi cosi zitten. Daarna kleedde ik hem in het zwembad uit. Na het zwemmen kleedde ik hem eerst aan, en dan ging hij de maxi cosi weer in. Nu is het iets moeilijker. Hij heeft sinds kort een andere stoel. Ik neem nu de buggy mee naar binnen, en doe het eigenlijk op precies dezelfde manier. Alleen het is bij ons nogal een spitsuur bij het aankleedkussen, dus ik probeer in een grotere kleedhokje me om te kleden en ik kleed hem dan daarin aan.