Ik ga alleen af op de foto van TS. Beoordeel ik deze foto dan vind ik het zwart niet van een goede kwaliteit. Op mij komt dit over dat de kranen eerst verchroomd zijn ( keiharde laag ) en daarna in een verfbad gelegen hebben. De schade is wat je krijgt als je met een tang op chrome zit. Het chrome wat een harde lag is breekt doordat er een metalen tang op komt, De schade zit op een draaipunt, daar is het koper kleur. maar kijk er onder eens, daar zie je een witte ringvorm, mij zegt dit dat het een primer is die over het chrome zit. Tja en beschadig je de zwarte laag dan komt een barstje in de lak en daar kan water en vuil onder komen en dat brokkelt de verf af. Dat een loodgieter een paar honderd euro vraag om een paar kranen te wisselen tja dat is ook van de gekke. 1 water eraf. 2 per kraan een half uur werk demontage en montage. Dat kan met €75 per uur toch niet meer dan 2 uur werk zijn, maar met reiskosten kan je hoog uitkomen, ze vragen te gekke prijzen voor de kwaliteit van werk wat ze afleveren. mat zwart is een makkelijker kleur, grijze grondverf erop en daarna zelf bijtippen is goedkoper. Deze optie zou ik kiezen als er geen vergoeding komt. Maar goed ik lul makkelijk, wij zijn gewend alles zelf te doen.
Klopt daar zit ik nu ook mee, mijn man heeft gezegd het over te nemen en de rechtsbijstand in te schakelen. Het zijn inbouwkranen dus ik ben bang dat met een ander merk heel de muren en vloer open moeten… een andere kleur, waarschijnlijk gewoon zilver dan is ook een mogelijkheid. Het liefste niet maar ik heb ook geen zin in een voortdurend probleem met die zwarte.
Helaas hebben we al heel veel gekkigheid meegemaakt in de afgelopen 1,5 jaar verbouwing. Als je al iemand vind vragen ze absurde prijzen. Het gaat ook nog om inbouwkranen, dus het moet ook gekit worden daarna. Er is trouwens niet met iets hards aan gedraaid ofzo, ze schade zit op de punten waar de handdouche in de houder moet. En op de punten waar je met de hand de kraan bedient. Merk is trouwens cross water
Ik heb 2 inbouwkranen gelukkig in de buitenmuur en ik weet hoe lastig dat is om ze lekdicht te krijgen. De verf is gewoon niet hard genoeg en daar hebben jullie nu heel veel hinder van. Dat je man het met de rechtsbijstand oppakt vind ik alleen maar goed. Jij moet aan je herstel werken niet je kan daarbij geen druk van een loodgieter hebben. Wij hebben weinig met aannemers gehad maar de 2 klussen die ze moesten doen zijn in de soep gelopen. Ik eis echt niet veel mijn man ook niet maar 2x werk opgeleverd dat de tranen je in de ogen springen en je moet wel wel €4000 betalen doe je dat niet krijg je een niet zo vriendelijke herinneringsbrief. Totaal niet mee te communiceren. Sterkte met je herstel en met de afhandeling van deze problemen met je kranen
Dat doet de rechtsbijstand wel voor je, die frustratie moet je niet willen. TS wilt gewoon snel een oplossing.
Wat erg! Wij hadden dit ook met onze keuken kraan, uit eindelijk zonder moeite onder gerantie vervangen. En nu nog steeds heel.
Daar waar deze toplaag "stress" van ondervindt komen er gewoon haarscheurtjes en uiteindelijk springt de topcoat er af. Met dit productieproces ben je niet geholpen. Allicht heeft t zelfde merk, exact dezelfde kranen zonder die topcoats (dus gewoon chroom bijv) dan ben je geholpen. Maar zoals dit er op is gezet kan je aan de gang blijven en wordt je echt niet gelulliger.
Ik heb laatst het zelfde gehad. je kunt het best een goede waterontharder kopen. Bij de bouwmarkt kan je altijd proberen om terug te gaan met je klacht. niet geschoten is altijd mis