Ben ik opgelicht?

Discussie in 'De lounge' gestart door Bloem1981, 25 aug 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Annerie

    Annerie Bekend lid

    22 jul 2006
    925
    0
    0
    Aangifte doen voor een bedrag van 20 euro heeft totaal geen zin, hier doet de politie niets meer. Je hebt het geld zelf gestort, dat is niet meer terug te halen, tenzij ze het vrijwillig naar je terugstort. Of je kunt een storneringsverzoek indienen bij haar bank. Vaak krijg je nul op het rekest. Dat is de ellende bij die kleine bedragen.
     
  2. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Misschien is 20 euro niet zoveel gekd maar als ze dit doet bij iedereen is zij snel binnen op deze manier. ik ben ook heel bang dat je opgelicht bent.

    hoop dat je je geld of je bestelling nog krijgt
     
  3. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.024
    901
    113
    en heb je het al terug gehad?
     
  4. Bloem1981

    Bloem1981 Bekend lid

    4 aug 2009
    800
    0
    0
    NULL
    NULL
    Vandaag nog niet, we willen morgen nog kijken op de rekening, misschien doordat het maandag is dat het niet overgemaakt wordt. Maar ik denk het niet hoor.

    Anders sturen we haar morgen een boze mail dat we haar negatief beoordelen op marktplaats en op andere forums. Ook hebben we haar telefoonnummer (dankzij iemand van hier) en gaat mijn man haar morgen proberen te bellen.

    Het is inderdaad maar 20 euro maar als ze dit bij iedereen doet. En sowieso 20 euro kan ik weer pampers van kopen ;)
     
  5. jimmy

    jimmy Bekend lid

    14 jul 2006
    757
    0
    16
    Fryslan
    Haar adres stond toch ook op haar site ?

    Ik zou het geld gewoon ophalen, ook al kost me dat 100 euro aan benzine, het gaat om het principe !
     
  6. Diddlmouses

    Diddlmouses Fanatiek lid

    Ik heb niet heel het topic doorgelezen, maar gaat dit toevallig over willemijn kado?
    Ik had ook letters besteld daar nl. die hoefden verder helemaal niet bewerkt te worden en dat heeft ook echt maanden en vele boze mails geduurd voordat ik wat kreeg.
     
  7. Bloem1981

    Bloem1981 Bekend lid

    4 aug 2009
    800
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja daar gaat het inderdaad over! Je hebt ze wel nog gekregen? En onbewerkt ook nog, echt erg toch?

    Ik heb de bestelling geannuleerd, nu ben ik dus aan het wachten op mijn geld. Morgen gaat mijn man proberen te bellen.

    We zullen haar ook vertellen van de reacties die wij hier al hebben gekregen. Er stond geen adres bij, maar dat heb ik wel volgens mij.

    Ze woont in Friesland ergens en wij in Limburg, dus dat is wel erg uit de richting! Maar ja, we hebben een lease auto, dus op zich kost het ons niet...hahaha. Maar ze reageert wel altijd op de mail, dus ik ben benieuwd wat nu weer haar smoesje is.

    Ongeloofelijk, hoe kan iemand zo zaken doen en waarom staat ze uberhaupt nog op marktplaats?? :(
     
  8. Diddlmouses

    Diddlmouses Fanatiek lid

    Ja ik heb ze dus uiteindelijk (vorige week) wel gehad.
    Steeds maar smoesjes dat het zo druk was/ziekte/vakantie enz.
    Dan zei ze dat ze ze opgetsuurd had maar kreeg ik weer nix enzo, ik heb op een gegeven moment ook gezegd, ik wil ze eind vd week hebben anders wil ik mn geld terug, toen heeft het nog 3 weken geduurd maar ik heb ze nu dus wel.
    En die van mij hoefde idd helemaal niet bewerkt te worden, dus jeetje hoeveel werk zou dat zijn die paar letters uitsnijden :(

    Ik heb dus al meerdere negatieve verhalen over haar gehoord op dit forum, hoop echt dat jij je letters nog krijgt!

    Nog een tip als je toch nog letters of iets wil www.misslittle.nl
    super service, daar heb ik mn beklede letters vandaan, nou dat heeft nog geen week geduurd!
     
  9. Bloem1981

    Bloem1981 Bekend lid

    4 aug 2009
    800
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja mam en mom had ik al ;)

    Belachelijk dat zo iemand nog bestaat dan! Heb je wel een klacht ingediend bij Marktplaats?

    Dat ga ik zeker doen.

    Die letters hoef ik echt niet meer, alleen het geld.
    Op haar site staat nu ook dat ze 20 % korting geeft. Wij ook gemaild waarom ze dit doet als ze het zo druk heeft en het niet bij kan houden. Maar volgens haar heeft ze dit uit handen gegeven.

    Zouden dit allemaal leugens zijn? Ik snap dat echt niet.
     
  10. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Dat heb ik nou ook :D

    Heb je je geld nu trouwens al terug? Dat had ze toch woensdag overgemaakt? Dan zou je het nu moeten hebben. Anders doen wat je zei: Aangifte doen. Politie doet er niets mee? Nou, niet als niemand aangifte doet! Als er genoeg mensen aangifte doen, dan gaan ze daar echt wel kijken hoor!
     
  11. Lindangel

    Lindangel Fanatiek lid

    27 dec 2007
    3.742
    1
    0
    Of melden op zo'n 'opgelicht-website'?

    Ik kan zo kwaad worden van dit soort figuren. Verschrikkelijk echt.
     
  12. Meris

    Meris Fanatiek lid

    14 jun 2008
    3.355
    1
    0
    Misschien eens een mailtje doen naar Kassa of Radar en alles vertellen? Of in ieder geval haar daarmee dreigen! Ik ben bijna in staat haar zelf te mailen om te vertellen dat er heel wat negatieve verhalen de ronde doen over haar bedrijfje en dat ze eens goed moet gaan nadenken..
     
  13. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.268
    6.799
    113
    Ja op een oplichtigssite is echt een hele goede tip.

    Voor die shop betekent dat echt hele slechte publiciteit. Ik kijk daar altijd voordat ik ergens koop.

    Dat is bijna nog erger dan aangifte doen bij de politie.
     
  14. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.024
    901
    113
    Bloem, ik ben blij dat ik voor jullie aan de slag mocht. De letters gaan vandaag op de post.
     
  15. Lindangel

    Lindangel Fanatiek lid

    27 dec 2007
    3.742
    1
    0
    Heb je je geld trouwens nog gekregen, ts?
     
  16. Fairy11

    Fairy11 Fanatiek lid

    14 dec 2008
    1.227
    0
    0
    Een aangetekende brief versturen is ook een optie....
     
  17. Minimuisje

    Minimuisje VIP lid

    8 jul 2006
    8.361
    0
    0
    Zuid - Limboland
    Ik blij dat ik dit topic nu lees.. Ik was voor mijn zoon aan het kijken voor slaapkameraankleding en was dus al met die vrouw heen en weer aan het mailen voor de letters, met welk stofje, extraatjes, etc... Dus net ook gelijk gemaild dat ik geen bestelling plaats (gelukkig nog niet gedaan!) omdat ik dus negatieve reacties lees over het niet nakomen van afspraken!
     
  18. Lindangel

    Lindangel Fanatiek lid

    27 dec 2007
    3.742
    1
    0
    En hoe reageerde ze daarop? Zal d'r leren!
     
  19. Dahlia

    Dahlia Niet meer actief

    Vergis ik mij nu of is het de persoon van zo'n 5 posts terug die hier 'achter' zit?

    Excuus als ik het mis heb.
     

Deel Deze Pagina