hahaha vandaag voor de eerste keer een fm gehad en ik was zo trots. Zag ik ineens op dat scherm een zwarte vlek die 13,5 mm was... was het gewoon mijn ei! hahaha ik was zo trots maar weet eigenlijk niet waarom. Lag ik daar met een big smile in die stoel te roepen "wat goed zeg, wat goed zeg". hahahaha Blij ei!
Hai, Kan ik me goed voorstellen. Toen ik nog ovutesten deed was ik ook altijd blij met een positieve test en met temperaturen vond ik het ook altijd leuk om die temp omhoog te zien gaan na je ei. Is toch op één of andere manier leuk om te zien als je lichaam "het goed doet".
Hahaha, grappig zeg "wat goed zeg" Nee, kan me voorstellen dat je na een tijd aan alles van je lichaam twijfelt en dat je al blij bent dat je ei het toch doet! Maar ik zie het al zo voor me "wat goed zeg"
Ik lag serieus (bloedserieus) het eiergedoe toe te spreken in de beugels *bedenk me nu dat het team wel blij zal zijn dat ik voorlopig niet meer kom* whahahah Heel logisch dat je blij bent met je ei! Zonder ei begin je helmaal niks! Elmo
haha dit gevoel ken ik helemaal. Ik ben nog steeds trots dat ik afgelopen maand voor het eerst een eitje had. Ziet er mooi uit he op zo'n meeting. Ik ga weer voor een nieuwe deze maand. Blijf nog maar even lekker trots op je ei.
De laatste ivf behandeling heb ik ook foto's gevraagd (had zoveel fliekeltjes). Ik heb er toen van elke stok 1 foto gekregen + 1 van een lege baarmoeder met keurig baarmoederslijmvlies. Een paar weken later zat daar dus ons frummeltje! Ontstaan uit 1 van die stokkies, 1 van die mooie fliekeltjes keurig genesteld in dat prachtige baarmoederslijmvlies! De hele rommel zit dus ingeplakt he, dat begrijp je zeker wel Nu is het hartstikke leuk om te hebben! Ons mensekind is daar uit ontstaan :-D