even voorstellen, jong stel

Discussion in 'Even voorstellen' started by yvonne1, Sep 15, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. yvonne1

    yvonne1 Actief lid

    Sep 14, 2011
    189
    2
    16
    NULL
    NULL
    Hoi iedereen!

    Wij zijn Niels en Yvonne, 19 en 21 jaar, samen sinds 22 oktober 2006 en willen graag voor een kindje gaan. Jullie zullen vast denken, wat jong! En dat klopt ook, wij zijn ook erg jong.

    Waarom kiezen wij hiervoor?

    Wij hebben goed nagedacht, niet alleen over hoe gek wij zijn met kinderen, maar ook over de concequenties. Een kindje krijgen is niet niks. Financieel, fysiek maar vooral mentaal zal het veel gaan "kosten".

    Ik werk in de thuiszorg, Niels is trucker (nationaal en internationaal). Eerst jarenlange vriendschap, wat omkeerde in liefde. Al bijna 5 jaar samen en heel veel meegemaakt. Niels heeft vroeger veel medische problemen gehad, hij kon o.a. pas op zijn 5e lopen door tekort aan een bepaalde stof, en heeft vaak maandenlang in het ziekenhuis gelegen.

    Niels heeft een lichte vorm van autisme en was altijd erg in zichzelf gekeerd. Volgens zijn ouders is hij sinds onze relatie helemaal verandert, verteld zijn gevoelens en hij is helemaal opgeleefd.

    Mijn vader overleed vorig jaar op 47-jarige leeftijd door kanker. Ook door dit realiseren wij ons steeds meer hoe kort het leven kan zijn en hoe zeer je van elke dag moet genieten want het kan zo voorbij zijn.

    Wij zijn echte soulmates en hebben een overvloed aan liefde voor elkaar, en willen graag de liefde die teveel is aan een kindje van ons willen geven.
     
  2. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    Aug 29, 2010
    12,876
    25
    38
    Rotterdam
    Welkom hier! Hopelijk ben je snel zwanger van jullie eerste kindje :)
     
  3. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    May 29, 2008
    20,418
    3,298
    113
    Welkom! :)
     

Share This Page