hier ook iets meer dan 3 maanden na de bevalling weer zwanger... overigens bewust niets gebruikt hoor... maar het kan dus echt! Je bent na de bevalling toch wel wat vruchtbaarder (zeggen ze) omdat je lichaam nog helemaal in de ban is van zwanger zijn. Nou spannend, ik kijk vanmiddag hier weer even!
ben nog niet met de bus weg. ik ga rond 3 uur weg. 4 uur is mn vriend klaar en met hem rijden we weer terug naar huis
pff spannend hoor wacht op een berichtje van je of je nu wel of niet zwanger bent haha. ik had niet kunnen wachten op me ventje en was het dorp al uitgerent naar de eerste beste kruidvat al was het een halve marathon . je had ook kunnen bestellen gisteren dan had je het nu met de post gehad maar goed nu kun je net zo goed wachten haha. in de stad meteen maar een wc inrennen whaha
hier in het dorp verkopen ze volgens mij geen zwangerschapstesten. dus dan zou ik 20km moeten lopen pffff mij niet gezien. en als ik geld over had zou ik wel besteld hebben maar in die positie zitten wij niet.
wel of niet in je klaar komen maakt weinig uit.het geeft beide grote kans op zwangerschap. mn schoonzus was met na geboorte van de kleine ook veel misselijk.enzo. die zwangerschapskwaaltjes schijnen heel normaal te zijn tot paar maanden na bevalling
nou ik dek dat we allemaal zitten te springen hier. Misschien is ze wel zo blij dat ze feest aan het vieren zijn en nog even niet aan ons denken.