Gister heb ik m'n eerste werkdag gehad sinds ik weet dat ik zwanger ben (ma was ik vrij en di en woe was ik ziek). En ik loop tegen van alles aan. Ik kan het bijna niet voor me houden,dat is 1. Ik voel me hondsberoerd. Heb het nu op de naweeën van mijn ziekzijn gegooid, maar dat hou ik natuurlijk niet vol de komende weken. Eigenlijk mag ik niet meer dan 10 kilo tillen. Maar ja de hele grote doos met klei die al weken in m'n klas stond moest toch echt naar beneden, en ik kan het niemand vragen zonder mijn kleine geheimpje prijs te geven. Dus heb ik toch maar zelf gedaan. Gisteravond cursus gegeven. Daar wordt nogal gerookt. Ik heb dat nooit een probleem gevonden, maar ja nu dus wel. Maar heb ook niet gevraagd of ze niet wilde roken, want ja...... Ik moet er denk ik gewoon omheen werken, en 1 keer per week in de rook zitten is geloof ik ook niet zo schadelijk. Maar gewoon voor je gevoel. Ik vind het echt heeeeeel moeilijk om niets te vertellen..... Linda
Dat kan ik me helemaal voorstellen ! Op mijn werk wordt er gelukkig niet gerookt en hoef ik ook niet te tillen. Maar zou er erg veel moeite mee hebben om mn klep te houden ! En wat zeg je als er iemand met bijv. 8 weken aan komt zetten dat je "wel wat dikker" bent geworden ? Een smoesje verzinnen ? Racebabe
Ik snap je probleempje.. Ik heb alleen mijn leidinggevende op de hoogte gebracht. Zodat zij weet dat wanneer er iets aan de hand is, waar het aan ligt. Ik ben ook vreselijk moe en beroerd de hele dag. Ik werk dan wel alleen, dus zie weinig collega's, maar mijn concentratie is nihil. Nu weet ze dat het geen onwil is van me, maar dat het wel een gegronde oorzaak heeft! Kun je bij niemand op je werk je geheimpje kwijt? Hij/zij moet dan natuurlijk wel zijn/haar mond kunnen houden. Lucht echt wel op, om er af en toe met iemand over te kunnen praten!
ik heb het met 8 weken gewoon tegen iedereen gezegd kon het echt niet meer voor me houden! en trouwens dan weten ze gelijk waarom je depri bent mocht het mis gaan zo dacht ik erover.
bij mij op het werk weet denk iedereen het nu wel. ik had het een paar verteld omdat ik niet te zwaar wil tillen. en heb het tegen me leidinggevende verteld. je verrteld het 1 die zegt niks vertellen hoor en de andere zegt het weer tegen een ander enz enz. woensdag feliciteerde de kok van de instelling me met me zwangerschap ,ik heb het hem niet eens verteld dus je kan na gaan hoe er gekletst word op me werk.
Tsja, daar heb ik ook over gedacht, maar ik vind het nog wel erg vroeg. Ik heb, als het goed is (zag nog niets in de planner) voor op op 1 mei een gesprek met mijn leidinggevende over een vast contract. Dus dan ga ik het hem wel vertellen. Kan hij gelijk even iemand gaan zoeken die mijn kids naar de gym wil brengen als ik 7 mei een echo heb...... Ik heb hele lieve collega's, maar het vertellen, tsja dat vind ik nu ook weer zo. Degene met wie ik het beste omga staat op het punt haar stiefvader te verliezen, vind ik dan niet zo goed getimed. Linda
ik heb vanwege mijn werk wel gelijk verteld dat ik zwanger was, ik heb namelijk bepaalde handelingen die ik nu ik zwanger ben niet meer wil/mag doen. Daarom heb ik ook mijn collega's met wie ik direct samenwerk ingelicht. Dus niet iedereen in het team weet het(alhoewel er vast wel zal zijn doorverteld) maar wel de mensen met wie ik samen moet werken.