Hallo dames, Dit is de eerste keer dat ik iets post en ik hoop dat hier meiden zijn die zich hier in herkennen. Ik ben 28, mijn man is 31 en we zijn nu 4 maanden bezig om zwanger te worden. Mijn cyclus is niet heel regelmatig. Denk aan 37 a 38 weken (best lang) en ik heb 13 jaar de pil geslikt. Nu heb ik al vanaf de eisprong (de dagen ervoor en op de dag zelf hebben we goed gewerkt) dat ik me met vlagen misselijk voel. Vorige week 2 dagen wat steken links onderin mijn buik, vanaf gisteren mega zere borsten. Het lijkt wel alsof iemand er constant hard tegen aan duwt. Verder wordt ik nu wakker met een zurig misselijk gevoel. Ik moet eigenlijk vandaag ongesteld worden maar zo voelt het echt helemaal niet. Normaal als ik ongesteld moet worden of als ik het ben heb ik nergens last van. Pffff het voelt allemaal zo gek. Ow en ik loop heel de dag te gapen, terwijl ik op tijd naar bed ga en ik heb mega gevoelige tepels. Eergisteren heb ik een Early test van de Action gedaan maar die was negatief. Herkent iemand van jullie zich hier in? Liefs, Monique
Het probleem is dat alle kwaaltjes die je van een zwangerschap kunt hebben, ook gewoon van pms (bijv door de progesteron) kunnen komen. Dus kwaaltjes kijken heeft eigenlijk pas achteraf zin. Juist omdat je zo lang de pil hebt geslikt, weet je eigenlijk helemaal niet welke kwaaltjes voor jou elke maand normaal zijn, en wat er eventueel zou afwijken. Behalve testen kun je dus weinig. Ik zou vandaag nog een keer testen als je echt het gevoel hebt nog niet ongesteld te worden, en anders gewoon afwachten. Weet je zeker wanneer je eisprong was?
Heb je ovulatie testen gebruikt, dat je de eisprong zeker weet? Kwaaltjes zeggen helaas niet zoveel, vooral na pilgebruik. Alleen een zwangerschapstest geeft uitsluitsel.
Bedankt voor je reactie Ik ben nog steeds niet ongesteld en voel me nog met vlagen misselijk. Wel minder pijn in mijn borsten. Gisteren heb ik een test gedaan, maar die was nog wit
Hi Stresskipje bedankt voor je reactie! Nog steeds niet ongesteld.. vandaag dag 38 dus wie weet gaat het vandaag toch nog gebeuren. Afwachten
Ik heb nog geen ovulatietest gedaan, alleen zo'n schema ingevuld en rekening gehouden met mijn cyclus van de vorige keer, namelijk 37 dagen. Het schema gaf aan dat mijn eisprong de 21e zou zijn en rond die dagen heb ik wel wat steken gevoeld. Dus 100% zeker ben ik niet. De kwaaltjes die ik de afgelopen weken voel heb ik nog geen een maand eerder gehad. Ik ben gewoon nog iedere maand ongesteld geworden en heb dan alleen maar een klein beetje rugpijn.. maarja je lichaam kan je zeker voor de gek houden. Maar ben nog niet ongesteld geworden.
Als de test negatief was, ben je op dit moment helaas niet zwanger. Er is namelijk (nog) geen innesteling geweest. Jouw ovulatie is later geweest waarschijnlijk, waardoor je nu nog niet ongesteld bent en negatief test. Het zou ook nog kunnen dat je over een paar dagen wél positief test, je weet immers niet wanneer jouw eisprong is geweest. Ik hoop dat je snel zwanger mag zijn.
Kwaaltjes zeggen inderdaad niks en een schema kan ook niet jouw exacte eisprong weten. Ben ik de eerste zwangerschap ook de mist mee ingegaan, toen ik me niet aan het "schema" hield en om de dag sex had was het gelijk raak, nu bij de 2e ook. Blijkbaar vindt mijn eisprong niet na 14 dagen plaats. Maar het kan goed zijn dat je inderdaad over een paar dagen alsnog positief test, spannend !
Kwaaltjes zeggen helemaal niks, want als je kwaaltjes van een zwangerschap zijn dan was je test wel positief geweest. Progesteron kan kwaaltjes geven die heel erg op een zwangerschap lijken. Een schema is niet betrouwbaar, en ook apps ed niet. Het enige wat je kunt doen is afwachten en over een paar dagen opnieuw testen. Succes
Ik ben een jaar lang iedere ronde na mijn eisprong vanaf dag 4 na de eisprong misselijk geweest. Inclusief pijnlijke borsten, licht slapen. De 2x dat ik zwanger bleek was ik juist niet misselijk. Sommige vrouwen zijn heel erg gevoelig voor progesteron en hormoon veranderingen of maken veel progesteron aan. Ik hoop voor je dat je snel zwanger bent, staar je alleen niet blind op symptomen dat gaat je anders helemaal gek maken! Qua app: ik heb een half jaar een app bijgehouden voor mijn eisprong. Ik werd maar niet zwanger. Ik ben toen ovulatietesten gaan gebruiken en ik bleek i.p.v. op dag 14, dag 18-20 pas mijn eisprong te hebben. Veel later dan verwacht volgens de app dus! Maand erna was ik zwanger.
Bedankt voor je reactie. Ik ben nog steeds niet ongesteld geworden.. Ik wacht het weekend nog af en dan ga ik maandag testen. Mocht ik toch ongesteld worden.. wat jammer zou zijn.. dan ga ik ook met ovulatietesten beginnen.
Ik lees op ander forums van een hoop vrouwen die wel veel kwaaltjes hebben en de test negatief is.. maar die een week later of soms zelf 2 weken later na NOD toch een positieve test hebben. Dus voor mij is het ook nog afwachten
Verhalen zijn er altijd... maar die vrouwen hebben dan toch veel later hun eisprong en waren dus op dat eerste moment nog helemaal niet zwanger. Als je kwaaltjes hebt, heb je een positieve test.
Die vrouwen worden dan door de verloskundige 2 weken terug gezet in zwangerschapsduur. Dus die hadden gewoon een latere eisprong. Ik voelde mij in december al een paar weken ziek, maar dacht zelf niet aan een zwangerschap. Uiteindelijk, om t uit te sluiten, wel een test gedaan. Die was knal positief. Mijn kwaaltjes kwamen/komen door een zwangerschap en dit was dus duidelijk terug te zien op de test.
Uhh nee hoor. Zat keren dat ik kwaaltjes had. Nooit een positieve test. Overigens ook twee keer andersom gehad: nul kwaaltjes, en kennelijk toch zwanger..