Dit heb ik al is mee gemaakt, ging om 60euro, en heb het ook even binnen gebracht, lijkt mij niet meer dan normaal... zou er niet eens aan denken zoiets in eigen zak te steken! Zo kreeg ik pas ook bij de bakker 2zakken bolletjes teveel mee, toen ik thuis kwam en het zag ben ik ze ook direct terug gaan brengen.
Mmmmm door deze poll ga ik wel nog beter opletten als ik pin. De kans als ik iets vergeet, ik het nooit terugzie is 15%!!! Vind ik echt heel veel en valt mij behoorlijk tegen eerlijk gezegd, maar misschien heb ik een te rooskleurig beeld van de mens
Helemaal mee eens! Ik vind het echt not done om het geld te houden, ook al heb je het nog zo hard nodig, stelen is gewoon verkeerd!
Lijkt me niet meer dan logisch dat je dat geld naar binnen brengt.... Mijn man is daar nog veel sterker in, die brengt zelfs als er bijvoorbeeld 2 marsen ipv 1 uit een automaat komen de extra mars terug naar de kassa. Hij heeft er niet voor betaald dus wil die dan niet aannemen.
zo'n groot bedrag zou ik naar binnen brengen of af geven bij de politie, wat voor de hand ligt. Voor 10 euro zou ik het misschien niet doen, weet ik niet, ligt aan het moment en of de bank nog open is zeg maar. Dan zou ik die 10 euro wel aan een goed doel geven denk ik. Zelf houden is geen optie.
Wat een onzin vind ik dit. Waarom is het aan jou om aan de hand van het saldo te bepalen of iemand recht heeft op ziijn eigen geld? Dit vind ik echt een rare en hypocriete gedachtengang. Zogenaamd nobel om het dan aan een goed doel te geven, het is geld van iemand anders en jij hebt het recht niet om dat uit te geven. Ik zou het zeker naar de bank brengen en er ook behoorlijk nijdig om worden als iemand dat met mijn geld niet zou doen.
Ik zou het ook naar binnen brengen. Wou een x gaan pinnen voor mij was nog een oude vrouw aan het pinnen. Zij was klaar ik naar binnen. Zat er nog 50,- in de automaat heb het eruit gehaald en zag de vrouw nog en heb het aan haar gegeven. Ze was helemaal overompeld en bedankte mij. Ik zou er niet van kunnen slapen als ik het zal houden.
Jaar geleden had ik ook zoiets,ik kwam uit de apotheek en daar lag een portemonnee.Om me heen liep niemand,dus ik heb hem bij de apotheek afgegeven. Smiddags werd er een bos bloemen afgegeven,de vrouw had hem bij de apotheek af kunnen halen en daar had ze achterhaald wie hem naar binnen had gebracht.Ik dus,ik kreeg een mooie bos bloemen omdat ze zo blij was,ze had net 500 euro gepind! Dus ja,ik was eerlijk,maar toen ze zei 500 euro dacht ik ff.. wow waarom ben ik zo eerlijk?! Whaha,nee ik zou het nooit houden,kan er dan niet van slapen. Heb ooit als kind zijnde eens een stikker uit een boekje in de winkel gestolen,maar heb hem weggegooid omdat ik er niet van kon genieten,was meteen genezen haha!
Wij vonden een tijd geleden een portomonee op straat met heel veel geld! In de portomonee gekeken of er ook een pasje in zat met de naam erop. En ja we wisten wie dat waren ( wonen op een klein dorp)... We waren nog maar net onderweg vonden we nog een portomonee.. Bleek van de zelfde fam. te zijn. Man & vrouw waren dus de portomonee verloren. Wij kwamen daar aan, ze waren ontzettend aan het zoeken!! O wat waren ze blij.. 2 portomonees terug gevonden! Ze hadden ze denk ik perongeluk op de auto gelegd. Dat geef je dan zo'n lekker gevoel als je die dan terug komt brengen. Je had ook een geld eruit kunnen halen en weer terug op straat gooien. WBT eerlijkheid: de slager krijg nog 10 euro van me van vorige week. De kassa was al op slot en hij kon niet terug geven meer.. Die krijg hij morgen netjes terug.
Dat vind ik dan wel weer erg ver gaan. Als ik er pas thuis achter kom dan is het toch echt jammer hoor, daar ga ik niet voor terug. Ik zou het natuurlijk wel altijd gewoon zeggen als ik het in de winkel al opmerk.
@EdN wij wonen op een klein dorp, en is nog geen minuutje lopen de bakker..... als het nou echt op een ander dorp was ofzo, was ik niet terug gegaan maar had ik wel gebelt!