Officieel gezien niet.. Maar ik ging 15 jaar geleden al ruim een jaar met iemand en ik was best wel verliefd. Na ruim een jaar kwam hij er mee dat ik het niet als relatie moest zien ofzo, maar dat ik wel zijn enige was. Diezelfde avond ben ik nog met een ander het bed in gedoken. Super triest van mij natuurlijk, maar ik was ontzettend gekwetst. En toen huppelepuppie erachter kwam moest hij huilen. Tja wat wil je nou?! Is uiteraard niks meer geworden ook.
Nee. Wel gevoelens een keer gehad voor een ander aan het begin van de relatie en ik heb die jongen alleen een kus op de wang gegeven en weltrusten gewenst. Heb dat ook gelijk verteld toen ik thuis was. Ik was 20 ofzo. Ja vond hij erg jammer maar dat was t ook. Geen spannend verhaal
Nooit vreemd gegaan en zou het ook niet doen. Ik denk altijd : wat ik zelf niet wil hebben/krijgen/overkomen dan moet ik dat ook niet bii een ander doen. En ik zou het heel erg vinden als mijn man vreemd zou gaan dus moet ik het zelf ook niet doen. Iets met normen, waarden en respect naar elkaar toe.
Nee. Ik heb ooit contact gehad met een jongen die een vriendin bleek te hebben. Wat ik niet wist. Na onze eerste date vertelde hij dat. Met het standaard verhaaltje "het gaat slecht tussen ons, leven als broer/zus etc". Heb nog een paar dagen contact gehad en toen gezegd dat ik het niet kon. Hij moest het eerst maar uitmaken met zijn vriendin. Daarin ook alle begrip getoond dat hij haar niet zomaar op straat kon zetten ofzo, ze hadden samen ook een kindje. Paar weken erna appte ie dat zijn relatie verbroken was. Na een paar dagen ging hij heel controlerend doen etc dus heb ik het contact afgekapt. Week later kom ik hem tegen in de winkel. Mèt zijn vriendin en kind. In eerste instantie ben ik voorbij gelopen. Toch terug gelopen en in zijn gezicht hem de waarheid gezegd. Vriendin hoorde alles. Die sprak me een paar gangen later huilend aan of het echt hem was met wie ik contact had gehad. Toen voelde ik me wel echt kut. Heb haar gezegd dat ik vond dat iedereen de waarheid verdient en zij het niet verdiend om te worden bedrogen. Ze zijn nog steeds samen en hebben nog een kindje gekregen. Paar weken geleden smste hij me hoe het met me ging Misschien is mijn mening heel zwart wit maar vreemdgaan is gewoon not done. Je relatie kan slecht gaan, je kan gevoelens krijgen voor een ander. Dan verbreek je je relatie en dan ben je vrij om te doen wat je wil. Ik weet hoe het voelt om bedrogen te worden en zeggen dat het enorm kut is is nog een understatement.
Nee. Technisch gezien niet. Toen ik 18 was gingen we (mijn hedendaagse man) een tijdje uit elkaar na 3 jaar. Ik heb toen wel het een en ander gedaan met anderen. Waaronder ook een persoon met wie het erg goed klikte en die ik dus vaker zag. Maar na een half jaar of een jaar werden mijn ‘ex’ (nu man, snappen jullie het nog) en ik weer closer. Ik heb hem toen niet direct verteld over die periode. Want Tsja, officieel gezien deed ik niks verkeerds en ik wist ook dat het hem wat zou doen. Later wel en dat werden een paar flinke gesprekken. Maargoed. We zijn inmiddels 10 jaar getrouwd en 4 kids verder…
Oh en eerlijk: ik heb nooit spijt gehad van die periode. Ik had het nodig denk ik Het heeft me heel veel inzichten gebracht. Ook over mezelf.
Nope, zodra iemand al te dicht in mn buurt komt gaat mn afweergeschut al op. Ben je op zoek naar wat anders, denk je t gevonden te hebben wat je gelukkig maakt dan hoor ik t wel en help ik je inpakken. Liefde hou je niet tegen en ik ga niemands geluk in de weg zitten (ook niet die van mn man ookal brengt dat veel geregel met zich mee). Kom ik er achter en is t kwaad al geschied dan heb je de vuilniszakken en veger en blik nodig. Regen of geen regen je spul staat buiten in volledig gedemonteerde staat.
Hahahaha. Ja ik zou ook dingen uit het raam gaan smijten als ik op een nare manier bedonderd zou worden. Helaas zou dat hier betekenen dat het spul in het water belandt. Oeps..
Nee nog nooit. En ik weet 100% zeker dat ik dat nooit zal doen. Mijn ex-man is heel veel vreemdgegaan. Maar dan ook echt heel veel. Toen ik erachter kwam was ik 30 weken zwanger en heb ik hem met al zijn spullen buiten gezet. Echt nul respect en nul begrip voor.
Nee hoor ik schroef alles uit elkaar en gooi alle schroefjes in 1 bak en de onderdelen in willekeurige volgorde op een hoop. Schroevendraaiers lever ik dan uiteraard niet bij.
Nee, ik zeg altijd als dat wel zo is zeg het dan liever dan het stiekem doen. Als je het ergens anders beter kan vinden prima, het gras is echt niet groener daar.
Nee, en zou ik ook nooit doen. Ik heb van dichtbij gezien wat het doet met mensen die bedrogen werden. Dat zou ik mijn man nooit willen aan doen
Nou ik ben wel een x met een vriend naar een hotel gegaan En daar stond man ons op te wachten. En toen begon het personeelsuitje. Was gewoon praktischer dat ik werd opgehaald door hem ipv man (die kwam vanaf boord)
Mijn oma zei altijd " zoals je eraan komt, zo kom je er ook weer vanaf". Ik luister naar mijn oma. Dus nee.