Zoals de titel al zegt:wordt dit een trend of toch maar niet? Vind het zelf wel iets aparts,weer eens wat anders dan wat ze normaal bij zulke gelegenheden dragen. Wat vinden jullie? Ontketent prinses Mabel nieuwe trend? - vrouw.telegraaf.nl [Actueel]
Ik zal het zelf nooit dragen maar vind het wel grappig.. Wist niet eens dat het bestond haha.. maar goed, wel leuk hoor..
Ik vind het er niet uitzien .. Kan een trend worden maar ik persoonlijk zou er nog niet dood in gevonden willen worden
Ik word sowieso nog even liever niet dood gevonden, maar dan inderdaad absoluut niet in die creatie. Ik vind het heel leuk dat ze aparte kleding draagt, maar dit is me net iets te apart.
Nou dit vind ik echt verschrikkelijk!!! Lijkt wel alsof ze een gordijn aan haar broek heeft hangen! Vind het topje super met de spijkerbroek alleen dus heel jammer van dat afschuwelijke ding wat eraan hangt!
als het eenzelfde kleur had gehad, was het anders geweest... vind het ook niet zo gepast -zo'n halve bruidsrok bij een trouwerij van een ander
Proest, hilarisch gewoon! Dat je je zo durft te vertonen zeg, met zo'n tule gordijn in je broek gefrommeld! Bovenkantje is top, maar de rest
het lijfje vind ik prachtig, ze heeft hier wel een figuur voor, alleen geen hoofd, of zeg ik dat nu hard op, ?? kan ze ook neit helpen, maar goed, ze doet wel haar eigen ding, ik kan niet zeggen van wouw, maar wel, lekker anders en zo fout is dat niet!!!
t ziet er uit alsof ze een stuk wc papier uit haar broek heeft hangen. weliswaar luxe wc-papier, maar dan nog..
Dan is mijn dochter met die trend begonnen!!! die stopt ook stuk vitrage in haar legging en ze is een prinsesof een ballerina, hahaha