Semenanalyse

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by , Feb 24, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Niet meer actief

    Hee

    Heb ff een vraagje want het is me niet helemaal duidelijk en iemand hier kan me vast wel vertellen hoe of wat ;)

    Woensdag heeft mijn man een afspraak bij de Ferti arts voor semenanalyse dit is zn eerste afspraak is het dan de bedoeling dat hij woensdag zijn "visjes" meenemeent in een potje?

    Ik bedoel is een beetje lullig he als die daar komt met ze visjes en het hoeft nog helemaal niet haha

    Liefs
     
  2. Natasja

    Natasja VIP lid

    Aug 1, 2005
    25,784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    Meestal krijg je het potje en de uitleg tijdens de eerste uitleg. Als de ferti arts er niks over gezegt heeft hoef je echt niks mee te nemen.
     
  3. Niet meer actief

    Okee ja want ik was bij de gyn en toen zei ze dat dat me vriend dat onderzoek moest maar verder heb ik ook niks gekregen maar in het boekje staat dat je ook zo'n potje op kan halen bij de apotheek..weet het echt niet wat we nou moeten doen
     
  4. Elvira

    Elvira VIP lid

    Oct 6, 2005
    7,494
    0
    36
    Ze hebben zat potjes in het ziekenhuis hoor. Daar hoef je je echt niet druk om te maken. Komt helemaal goed. Ik hoop dat de analyse goed is.

    Groetjes,
    Elvira
     
  5. prinses

    prinses VIP lid

    May 20, 2006
    18,334
    1
    36
    en anders bel je toch even. Dan weet je het zeker.
     
  6. Natasja

    Natasja VIP lid

    Aug 1, 2005
    25,784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    idd gewoon morgen even bellen!
     
  7. Niet meer actief

    Goed idee thanks allemaal!
     

Share This Page