een tank van metaal vriest niet zomaar stuk .. Gelukkig niet zeg, zouden de auto"s in bovenkant van zweden, in zwitserland etc niet zo blij mee zijn. plastic tankjes (ruitesproeier etc) kan dan weer wat makkelijker. Maar bij een perfect rond gat is het gewoon gestolen. Ik hoop dat het gewoon helemaal vergoed word.
Ongelooflijk dat ze dat doen! Toen onze auto gestolen werd, hebben ze ook 2 kleine gaatjes in de benzinetank geboord. Auto hebben ze verder niks mee gedaan, was nog in perfecte staat. Stond ergens op een parkeerplaats. Tank was toen nog niet helemaal leeg trouwens. Ik hoop dat je er uit komt met de verzekering!
Benzine dieven doen dit meestal bij vrachtwagens, snap indd niet zo goed waarom ze dat bij zo'n autotje doen? Vreselijk balen!
Nee ik snap ook echt niet waarom ze het bij zo'n klein autotje doen...levert toch heel weinig op! Maar sowieso moeten ze gewoon van andermans spul afblijven!
Ik had het gelezen! Ongelooflijk dat ze zoiets doen! Vind het walgelijk dat mensen gewoon niet meer van elkaars spullen af kunnen blijven. Heb je al contact gehad met de verzekering?
Mijn moeder heeft vanmiddag de verzekering gebeld. Gelukkig wordt het grootste gedeelte vergoed! en aangezien het om diefstal gaat kost het haar ook niet haar no claim. Wel is er een eigen risico van 140 euro, als we de auto naar een bedrijf hadden gebracht die aangesloten is bij unive is het eigen risico maar 75 euro! Maar ik vind dit niet helemaal eerlijk. Ik wist in eerste instantie niet dat het om diefstal ging, dus heb ik de garage gebeld waarbij de auto in onderhoud is. Zij hebben de auto meegenomen en gecontateerd dat het om diefstal gaat. Had ik op dat moment moeten zeggen...stop, niks verder doen, jullie moeten nu de auto brengen naar een bedrijf die aangesloten is bij unive? Dan had ik de garage ook geld moeten betalen omdat ze de auto hebben opgehaald.... Ga zaterdag naar de verzekering toe en ga het hier zeker over hebben.
dan heb ik niets gezegd.. hihi Al zal ook dat ervoor gemaakt zijn om tegen een winter temperatuur te kunnen. maar goed ts: dat valt dan weer mee en je kan het altijd proberen om te kijken of ze er 75 euro van willen maken ook bij een andere garage.
Ja maar dan moet je door je carrosserie heen boren, dat zie je toch? Dan boren ze door je auto heen. Bij mij is de tank onder de auto, kom je niet bij zonder krik.
Volgens mij hebben ze het gewoon via de onderkant gedaan. Hoe en wat...ik heb geen idee....was er natuurlijk niet bij Heb zelf geen idee hoe die auto in elkaar zit en hoe ze het kunnen stelen. De auto staat nog bij de garage, hij kan morgen opgehaald worden, zal het dan wel verder horen.
Net de auto opgehaald en heb de benzine tank gezien. Er zit gewoon een klein rond gaatje in. Zo'n klein rondje, zoveel schade.... Moest 473 betalen...en dan ook nog de 65 euro benzine die ik erdoor verloren ben