Ik zie door de bomen het bos niet, functie van deze drie is toch hetzelfde? Wat is jullie ervaring met deze producten en welke raden jullie waarvoor aan?
Ik vind bepanthen heel erg goed werken, als mijn zoontje uitslag op zijn billen heeft hoef ik maar 1 keer te smeren en is de roodheid al verdwenen. Sudocreme en zinkzalf vind ik persoonlijk niet zo goed werken als bepanthen.
Ik gebruik het door elkaar en heb niet echt een voorkeur. Alhoewel ik het niet vaak op Mara's billen hoef te smeren, zij heeft bijna nooit luieruitslag. Volgens mij is het wel zo dat Bepanthen geen kwaad kan als ze het per ongeluk in hun mondje krijgen. Dit kan je bijvoorbeeld ook gebruiken voor tepelkoven bij borstvoeding. Ik heb het pas nog gebruikt bij wat uitslag van spuug bij het mondje van mijn dochter.
Sudocreme gebruikte ik altijd voor de billen, bepanthen voor mezelf (tepelkloven). Zinkzalf vond ik zelf niet ideaal. Zo zal iedereen wel z'n eigen voorkeur hebben.
Hier bepanthen voornamelijk en als de billen echt rood/kapot zijn dan smeer ik zinkzalf. Sudocreme niet want dat bijt nogal bij kapotte billen
Zinkzalf is lastig smeren, die gebruik ik niet meer. Sudocreme werkt prima maar laat een witte waas op de huid. Bepanthen werkt nog beter maar laat een glimmend laagje op de huid. Bephanten heeft mijn voorkeur, goed voor luieruitslag, tepelkloven, droge plekjes op de huid, rode huid in plooitjes etc...
Mijn voorkeur gaat ook uit naar bepanthen. Kleintje is nog onderweg, maar heb op de kinderafdeling gewerkt en daar gebruikten we niet anders.
Ik heb het alle drie. Bepanthen gebruikte ik bij tepel kloven / zere tepels. Sudo vind ik persoonlijk beter dan zwitsal. Als hij echt rode billen heeft dan gebruik ik sudo anders zwitsal.
Vind alleen zinkzalf niet zo... Enorm dik en vind t niet fijn uitsmeren... Gebruik tot nu toe eigenlijk altijd de bepanthen.. Roodheid en irritatie zijn idd na 1 a 2 keer smeren al minder/weg..
Bepanthen ook hier, fijn bij beginnende luieruitslag en bij tepelkloven. Sudocreme prikt vooral als het huidje een beetje open gaat liggen en zinkzalf smeert heel moeilijk uit. De sudocreme en zinkzalf heb ik dus weggegooid!
zinkzalf van bijv huismerk kruidvat, smeert heel fijn...het hardnekkige tandjes-uitslag helpt het wel heel snel uitdrogen en verdwijnen.. bepanthen is voor mij sowieos wonderspul, maar is wel vettig...dus vaak gebruik ik dat als "nabehandeling" van de zinkzalf Over sudocreme ben ik opzich ook tevreden, maar heb mij laten vertellen dat daar ook alcohol in zit, dus het kan ook prikken, sindsiden gebruik ik dus zinkzalf
Ik heb ze ook allemaal, maar vind bepanthen echt wel het lekkerste. Gebruik het ook 'overal' voor... fijn spul!