Ik doe het de laatste tijd niet veel, voor mezelf zorgen, maar een sauna vind ik heerlijk! Voor mijn werk moet ik regelmatig in een hotel overnachten. Waar ik voorheen een goedkoop hotel nam, boek ik nu vaak een kamer in een duurder hotel. Het is maar iets kleins maar ik geniet daar echt van!
Op het moment te weinig, maar er is nu tijdelijk even weinig tijd en ruimte voor. Maar verder: gezond eten, sporten, regelmatig avondje/dag weg met vriendinnen.
Regelmatig uitjes met vriendinnen, uit eten , concert of stappen bijv. Iedere maand ongeveer. Etentjes soms wat meer. Daarnaast kan ik erg genieten van de kapper en schoonheidsspec. Doe dit ook iedere 6 weken wel. De dagen zoals koningsdag en carnaval plan ik ook echt leuke dingen (vaak met partner) en de kids bij oppas. Heerlijk
Door zo weinig mogelijk rommel te gebruiken. Als ik zeep gebruik is het van lush, shampoo van een vegan merk. Ik gebruik juist zo weinig mogelijk maken up voor m'n huid goed te houden. Verder eet ik veel gezonder dan een jaar geleden. Een hele omslag gemaakt en ben nog niet waar ik wil zijn maar dat komt wel. Ik doe dus eigenlijk heel weinig wat volgens mij juist het beste is qua verzorging. En ik chill veel. Beetje chillen en niks doen. Heerlijk.
Tja, dit dus. Neem het me wel altijd voor, maar komt er nooit van. Vind het niet belangrijk genoeg denk ik.
Regelmatig tijd voor mezelf nemen. Echt helemaal alleen zijn is het enige waar ik écht energie van krijg. Ook al is dit maar 10 minuutjes onder de douche ofzo. Verder elke maand een ontspanningsmassage.
Dagelijks sporten, wekelijks een gezicht- en haarmasker, iedere 4 weken nagels, ieder kwartaal kapper, regelmatig uiteten en veel met vriendinnen afspreken
Ik heb S vorig jaar ingeschreven voor een ochtend/week peuterspeelzaal op mijn vrije dag, terwijl hij al 4 dagdelen op het kdv zat. Hij vindt het er super en ik heb (bijna) elke week een paar uur voor mezelf! Verder heb ik vrijwel het hele huis ge 'de-cluttered' het afgelopen jaar, wat me heel veel rust en ruimte heeft opgeleverd en minder drang om nieuwe spullen te kopen. Het heeft me ook doen inzien dat spullen en speelgoed niet gelukkig maken en besteed nu veel meer tijd en geld aan leuke dingen doen, zowel alleen als met het gezin.
Avondje relaxen in bad. Lunchen met vriendinnen. Een tot tweemaal per jaar sauna en af en toe een massage.
Ook te weinig eerlijk gezegd. Ik ben wel goed in 'nee'-zeggen gelukkig, maar er is alsnog zoveel te doen. Ik zou wel super graag structureel willen sporten! Ik ben nu wel bezig me te verdiepen in huidverzorging omdat ik er niet verlept uit wil gaan zien. Maar verder... mij zul je niet zien bij de schoonheidsspecialiste / sauna / kapper (en eerlijk gezegd heb ik het geld er ook niet voor).
Gezond eten, 5 keer per week sporten, veel wandelen en muziek luisteren. Minimaal 8 uur slapen. Elke week gezicht en haarmasker, elke 3 weken nagels laten doen. Elke 3 maanden naar de kapper. Veel tijd met mijn kinderen doorbrengen, maar ook alleen op stap met mijn man of vriendinnen. En verder lees ik graag, is ook goed voor mijn hoofd. 1 keer per maand naar de sportmasseur, maar dat is de buurvrouw dus best handig. Oh en 1 keer per 6 weken naar een psycholoog! Beetje zelfreflectie. En ik ga 2/3 keer per jaar met man naar de sauna een dagje. En 3 keer per jaar met z’n tweeen een weekendje naar een festival en dan van God los
Af en toe lekker chillen. Best belangrijk met een groot (en druk) gezin. Ik doe regelmatig wat in mijn eentje, zoals naar de bioscoop oid. En volgende maand ga ik (voor het eerst, maar zeker niet voor het laatst) een weekendje alleen weg. Dan heb ik een lang weekend waarin ik kan doen wat ik wil, zonder rekening te hoeven houden met anderen. Ik denk dat ik daar ook weer een tijdje op kan teren. Verder tijd vrijmaken voor mijn hobbies en ook gezellige dingen doen met man en vrienden.
3 keer per week sporten. Regelmatig naar de kapper. Dinsdag middag moet ik tot 14:00 werken en haal de kindjes dan om 17:00 op van kdv/bso, dus echt even tijd voor mijzelf.... En man lief en ik gaan regelmatig samen iets doen. Uit eten, concert, bios en 2 keer per jaar een weekend samen weg. Met de vastelaovend (carnaval) gaan de jongens logeren bij opa en oma.