Hoi! Mijn zoontje heeft ook last van berg gehad. Het is ziet er vervelend uit, maar de kleine merkt er weinig van hoor! De bergpads van zwitsal werkten bij ons totaal niet. Het werd alleen maar erger. Wij hebben uiteindelijk bepanthen gebruikt en daar een heel klein beetje de plekjes mee ingesmeerd.(is ook voor huidirritaties e.d.) En dat hielp bij ons erg goed! Het was binnen een paar dagen al weg. Hopelijk heb je er wat aan!
met een bos haar is het vlooienkammetje erg makkelijk hoor! bij L. werkte dat ook het beste om de losse stukje berg uit zijn haar te halen.
this raar maar waar. Heb gisteren mijn zoontje zijn haartjes gewassen met zarqa shampoo en daarna de lotion erop gedaan en de berg is al een stuk minder. Klopt het trouwens ook dat er op de berg geen haar groeit want hij heeft een kaal plekje?
Ik heb gister dus iedere keer een beetje berg verwijderd met een kaart en moet zeggen het ziet er vandaag al een stuk minder uit. Een vlooienkam...goed idee!! Ga 'm gelijk even opsnorren... Gem; ik heb gister na de laatste voeding oordopjes ingedaan en meneertje heeft vanochtend pas om 6 uur zn eerste fles gehad! Ik ben wel tig keer wakker geweest, maar hoorde 'm niet huilen...voor de nachtfles lag hij altijd de mopperen, niet echt huilen dus daar heb ik nu doorheen geslapen.