We hebben een babyfoon met temp aanduiding, nu staat hij sinds vanmiddag al op 24 graden, en vanaf 23 graden geeft de babyfoon aan; te warm. Steven ligt nu alleen in z'n romper, pyamajasje en een dunne slaapzak in bed. Zal ik vanavond wel een enkel dekentje over hem heen leggen? Als het nu al 24 graden is, hoe moet dat dan zomers, want dan is het nog heter boven
Was ik ook net over aan het denken, maar vorig jaar was het nog veel heter en toen twijfelde we ook niet zo hahaha... Als het nog warmer wordt slaapt iman gewoon in haar romper.
Dat hadden wij dus ook. Wij hebben screens voor de ramen genomen. Dure oplossing, maar het is er nu heerlijk koel terwijl de zon er bijna de hele dag op staat. Ik weet niet of je een verduisteringsgordijn hebt op Steven zijn kamertje, maar anders moet je voor de zon op de ramen komt de ramen sluiten en dat gordijn dicht doen. Scheelt altijd iets. En wat een dekentje betreft, ik zou even kijken wat de babyfoon zegt. Als de temp weer naar beneden gaat kun je hem een dun dekentje over doen.
Setteke: klopt idd ik doe bij Iman altijd smorgens het raam open, en voor de middag weer dicht met de luxaflex dicht, zodat de middagzon die op haar raam staat buiten blijft
Het is wel warm ja, maar je kan je kindje er op kleden. Vanavond voordat je naar bed gaat even voelen hoe warm/koud hij het heeft. En als hij het echt koud heeft, wordt hij wel wakker. Ik denk maar zo: Er worden ook kindjes in landen geboren waar het nog heter is .....
Ja zo doe ik het ook, s'morgens raam open, na middagslaapje ook weer, na 1500 staat de zon er, en ervoor doe ik het verduisterings gordijn naar beneden, en z'n gordijntjes dicht. En idd vorig jaar was het ook wel heet, ik kijk vanavond even hoe warm hij het heeft; bedankt.
Hoi luca slaapt nog in een dikke slaapzak. met romper en pyama truitje, De broek niet. Het valt echt mee op de kamer, smorgens heeft hij ed zon op kamer, tegen middag weg en voordat hij gaat slapen is het best lekker. Als ze zon weg is doe ik eht raam lekker. Smorgens heeft hij hij eht echt niet warm hoor. Overdag slaapt hij in een dunne slaapzak,maar haal er snel eentje bij,kan het ook snachts. Altijd handig een in de was en de andere aan. Luca heeft een helmpje, ben er weer pas mee begonnen, wilde eerst niet lukken, vandaag na bij maken helm wel. Maar dan gaan hij zeker in de dunnere slaapzak, die helm is toch wel warm Misschien eens proberen zonder slaapzak overdag,maar hij is een echte draaikont. Ligt vaak overdag met slaapzak helemaal bij hoofdeinde zelfs nog omgedraaid,dus voeten tegen hoofdeind. wat denken jullie, tips tegen die draaikonten? en als het echt warm is ,hebben jullie dan de romper EN slaapzak? ik heb een lakentje en dekentje. Dus ik zou alleen het lakentje kunnen opleggen, toch? groetjes
hier is het ook niet koud te krijgen ook 24 graden. we hebben een rolluik en zodra de zon erop komt gaat het rolluik dicht. het nadeel hier is dat de zon al om 9.00 op het raam staat en pas om 16.00 weer weg is. ik geef hem nu een dunne slaapzak, pyamajasje en rompertje aan. we hopen er maar het beste van. groetjes cindy
Hier staat de zon al 's morgens aan de kant van zijn kamertje..en pas rond drie uur komt ie aan de zijkan tvan het huis..'s morgens doe ik in ieder geval zn raam open..totdat de zon erop komt..dan raam dicht en verduisteringsgordijn dicht..en rond 15 uur gaat zn raam weer open zodat het lekker kan luchten..nu is dit nog wel goede oplossing en is het lekker op temp in zn kamertje..maar vraag me idd ook af hoe dat van de zomer zal zijn Nu ligt hij gewoon in zn slaapzak, pyamajasje en lakentje eroverheen..
moeilijk is dat soms he....ik had het vanmiddag, wou lekker gaan wandelen maar wat moet Britt aan? ik had het zelf echt heel warm en was aan het twijfelen of ik haar een jasje aan moest doen... Heb het wel gedaan, maar een jasje en een dekentje was misschien toch wel iets teveel van het goeie......
Bij bridgett op de kamer was het vanmiddag ook 23 graden,en nu nog steeds en het is al nacht,ik heb haar gewoon in een rompertje en een slaapzakje in bed gedaan,ze heeft ook wel een dekentje om,ik ga altijd van mijn eigen uit,en idd als ze het koud heeft dan wordt ze wel wakker.
Ik heb Jaime gister gewoon met romper in slaapzak gedaan (normaal een pyama). Was gister 21 graden op haar kamer. Ze heeft gelukkig geen kamer op de zon, maar toch is het warmer dan normaal.
ik kwam er gisteren ook opeens achter dat he wel erg warm op de kamer van Tim was, zelfs met de rolluiken dicht. Heb hem alleen nog steeds in de combi-sleeper liggen (helemaal compleet...agossie) Dus vanavond maar alleen in de zomerzak en zonder pyama aan.
Heb Iris in bed gelegd met een rompertje, heel dun truitje, broek en sokjes en dan in de bakerzak... Heb net even gevoeld aan haar voorhoofdje maar dit is lekker koel terwijl het toch 22 graden op de slaapkamer is. Mmmm....twijfel nu dus of ik haar wat koeler moet kleden of het zo moet laten. In vergelijking met jullie doe ik veel kleertjes aan!
Bij ons staat de hele dag de zon op het kamertje. Ik heb zo'n zonwerend rolgordijn en daar overheen zijn gewone gordijntjes, dus het val redelijk mee met de warmte. Hij ligt nu in zijn rompertje in een heel dus slaapzakje onder een lakentje heerlijk in dromenland.
Wij hebben Glenn dus ook in een combi-sleeper. Hij ligt er alleen in zijn rompertje in, en dan de winterzak eruit. Nog wél de mouwen er aan hoor. Romper met korte mouwen heeft ie aan. Hier gaf ie vanmorgen 24 graden aan. Gelukkig is Glenn nu bij mijn ouders en kan heel de nacht het raam open blijven om de temp naar beneden te krijgen. Dan morgen om 7 uur alles dicht doen, want rond 8 uur ongeveer komt de zon er al op tot 's middags 3 uur.
Daan heeft vandaag voor het eerst zijn slaapzak aan. de hebben we gekregen met zijn geboorten en er zit een winterzak in. we hebben hem op ons bed gelegd in die zak. als het wat koeler word op zijn kamer dan leggen we hem in zijn eigen bed. Bij daan staat de avondzon op zijn kamer en geeft nog 24 graden aan maandag eerst om een verduisteringsgordijn
Heb de hele nacht gelucht.......en dan is het nóg 22 graden. Nu alweer 24! Terwijl de luxaflex dichtzijn én de gordijnen. Ik denk dat ik campingbedje maar ga opzetten voor Glenn als ie overdag zijn slapie gaat doen. Dan kan ik hem op onze kamer laten slapen.