Tis zo dat onze zoon donderdag voor het laatst op deze psz is, en na dde herfstvakantie 7 km verder op van dezelde stichting na dus een andere psz gaat. dit omdat we vanaf november in dat dorp wonen en we zo 70 km per week uitsparen, (als we hem naar de oude psz zouden laten gaan) in onze situatie is dat geen optie, nu heb ik dus vorige week gebeld en gaat het in eens heel snel, en dus donderdag hier al voor het laatst. eigelijk wil ik voor sven er zo weinig mogelijk roering van maken, hij krijgt al genoeg voor zijn kiezen, maar goed, ik heb ook geen idee hoe het normaal gaat zo iets. hij had laatst al een week een inval juf en dat ging super goed, maakte geen verschil met oude juf, op de nieuwe psz kent hij ook al kindjes omdat hij ze al kent van het KDV waar die nog opzit, en dat is in het dorp waar we gaan wonen. dus verwacht zelf niet heel veel moeite met de verplaatsing. maar goed wat is normaal, het mag niet te veel kosten, er zitten op donderdag zo`n 15 kindjes als ze er allemaal zijn, plus de juf natuurlijk. ik kan door mijn hernia operatie niet uitgebreid shoppen, dus moet snel te halen zijn, knutselen kan ik prima. dus meiden vertel me wat is normaal, en wat is leuk voor peuters van 2,5 tot 4 jaar. of is het raar als ik niets zou doen, met de ouders enz daar heb ik geen band,
Je kunt bij de Hema van die soort hoesjes kopen voor over doosjes rozijntjes heen te doen onwijs leuk! (werk in de kinderopvang en is altijd een groot succes) Wij als leidsters hebben ooit per groep een spiegel tegel gekregen met de tekst op de rand; spiegeltje spiegeltje aan de wand jij bent je liefste/leukste/knapste/gezelligste leidster van het hele land vond dat zo'n leuk cadeautje!!
Ik had van die knijpfruitjes gehaald bij aldi, en daar een kaartje aan met knijpertje en erop gezet 'ik knijp er tussenuit!'..
thnx voor de ideen, hoop op meer tips. hema is niet echt in de buurt hier. en of het dus raar is als ik niets zou doen?? ik zit in de schuldsanering, en datweet de juf ook, dus het moet echt niet te gek zijn.
Ik heb cakejes gebakken ... en dan een fotootje er aan en hoppa leiding blij ik blij ... dus het hoeft helemaal niet zo groot en duur te zijn. Al vind ik die knijp pakjes wel erg leuk ... kost volgens mij ook helemaal niet veel.
Ik heb luchtballonen gemaakt.Via internet voorbeeldjes geprint,rietjes op elke hoek,ballon erop en iets lekker in het mandje. Voor de juffen had ik een doosje bonbons en een zelf onder getekend t-shirt van mijn dochter.(action,kleding stift en wit t-shirt)
Niks doen zou ik niet raar vinden, maar volgens mij is het wel gebruikelijk dat er getrakteerd wordt. Doosjes rozijntjes kosten niet veel en kun je met een beetje papier leuke dingen mee knutselen. Toen J. weg ging van de psz toen hij 4 werd, had ik zn handje overgetrokken op papier en daarop gezet: Ik zwaai je uit want ik ga naar de basisschool. Groetjes J. Supersimpel en kost weinig, maar viel erg in de smaak. Zag er ook grappig uit, al die handjes op een schaal.
denk dat ik die handjes ga doen, goedkoop en leuk, en ik kan de rozijntjes in het dorp halen dus hoef er geen eind voor te rijden, en ik als hobbydoos heb gelukkig papier genoeg, ga ik mooi vanmiddag aan de knutsel met zoonlief, mag hij de handjes "kleuren" hoe een 3 jarige kleurd meer tips zijn zeker welkom want 23 december wordt meneer 3 jaar en dan moeten we natuurlijk weer trakteren op zowel KDV (heel simpel meer als 20 kinderen) en psz geen idee hoeveel kindjes er daar op de groep zijn nog. en voor zijn verjaardag wil ik wel iets groter knutselen, heb ik er ook meer tijd voor. die luchtballon is ook leuk, die heb ik al vaker voorbij zien komen, maar als men nog een leuk idee heeft ik hoor het graag. de knijpfruitjes zijn ook leuk, hou ik in mijn achterhoofd.