Wij laten elke dag de hond uit in het park&bos. De jongste twee gaan nu elke dag mee en hebben dan laarsjes aan omdat ik niet wil dat hun mooie schoentjes vies worden Ook mogen ze met laarsjes in plassen springen en met hun normale schoenen niet. De oudste twee gaan alleen in het weekend nog mee naar het park omdat zij doordeweeks op school zitten. Maar hier dus elke dag regenlaarzen in de herfst/winter en vaak lente.
Oh, ik hield daar gewoon rekening mee bij het aanschaffen van de schoenen. Dat ze niet vernacheld zijn na een rondje bos. Wij gingen/gaan ook vaak naar het bos (zometeen gaan we toevallig ) maar alleen als het écht heel modderig en nat was deed ik ze laarsjes aan.
C draagt nu laarzen van de scapino. Maar momenteel heeft ze dagelijks der laarzen aan. We laten de hond uit over het natuurpad achter ons huis en dan zijn laarzen echt ideaal. Binnenkort maar even kijken voor Bergstein laarzen. Vallen ze goed op maat?
Ik heb ze een maat groter (de winterlaars met voering). De regenlaars wel op maat. De laars met voering gebruik ik vaker en langer.
Voor ons ook niet van die overdreven dure laarzen. De keren dat ze laarzen draagt is op 1 hand te tellen. Gewoon laarsjes van de Hema van 7 euro. Laarzen zitten toch ook helemaal niet goed, is gewoon een simpele zool. Lijkt mij slecht voor de voeten om de hele tijd op te spelen/lopen. Dochter speelt genoeg buiten maar ik pas haar schoenen daar gewoon op aan. Die mogen stuk of versleten gaan na een tijdje.
Ik heb na 2 jaar Hema & Prenatal laarsjes nu ook een paar Bergstein laarsjes gekocht en ik ben wel om hoor. De zool is super flexibel, in tegenstelling tot de laarzen van de Hema. Ze dragen vaak laarsjes, op regenachtige dagen naar de kinderopvang (want daar spelen ze elke dag buiten) en thuis ook altijd als we buiten spelen.
Hier ook, hebben bijna dagelijks hun laarzen aan na school. Ook op de camping en met weekendjes en weekjes weg onmisbaar.
Hier voorheen ook bergstein overigens. Tot ze vorig jaar op 5-12 van tanteklaas laarzen met lampjes kregen sindsdien hebben ze die aan.
Laarzen van 7 euro zitten inderdaad niet goed. Dat is een stuk keihard plastic en totaal niet vergelijkbaar met soepele laarzen van rubber. Die hebben dus wel een goed voetbed en buigen mee. Als je kind dagelijks veel buiten komt en daarbij laarzen draagt is het niet overdreven om iets meer geld uit te geven. Goede leren buitenschoenen zijn stukken duurder dan deze laarzen.