Ik kreeg vandaag brieven van de toeslagen afdeling dat ze bezig zijn met onze bedragen en dat we dat goed moeten controleren. Zou dit betekenen dat ons aangifte ook in behandeling is?
Nee dat zijn 2 verschillende dingen. Deze brief kreeg ik woensdag ook binnen terwijl die andere 4 mei binnen kwam.
Nog geen brief... Wel weet ik dat het de 22ste is, althans, dat vertelde de aardige dame van de belastingdienst Morgen weer een nieuwe dag!
hier vandaag de 2e brief binnen, ook dagtekening 15 mei. Nog geen geld op de rekening trouwens.... maar lang zal het niet meer duren
hier ook nog niets. maandag krijgen we de voor lopige terufgaaf heb de heletijd al gezegt dat we dan het aanslag geld ook binnen hebben
Ik zit te wachten bij de brievenbus.... Geld gaat toch alleen maar op de spaarrekening haha, maar voelt wel goed als het er is!