Als je zo laat bent met inleveren, dan verschuift de datum van vóór 1 juli berricht naar vóór 1 september bericht... solly
Wij hebben vorig jaar van 3 jaar ingevuld op 1 juli en 17 juli hadden we het al .. Totale incassade Het bleef maar binnen stromen..
ik heb het nu van 3 jaar totaal krijg totaal samen met mijn vriend 4000 euries terug.. dus zit er ook op te wachte!! hier was er nog niets !!
ik hoop toch echt vandaag een brief te krijgen!! Dagtekening 22 mei moet dan toch wel? Mijn moeder had vorige week vrijdag de brief en maandag het geld en dagtekening 22 mei...soms snap je het niet!!!
Ingeltje, geen sorry zeggen. Ach kan er niet wakker om liggen hoor .. Wat in het vat zit verzuurd niet, die 3500euro loopt niet weg.
Ooh... Ben jaloers op iedereen die het geld al heeft. Hier is het nog niet! Eind maart aangifte gedaan en we krijgen echt best veel terug als het goed is, was er zelf wat verbaast over, maar goed we krijgen geen voorlopige teruggaaf meer (jullie wel?) en dat van vorig jaar moesten we toen in oktober terugbetalen omdat we de vt gestopt hadden en dan moet je alles van dat jaar terug betalen :x. Niet fijn, dus zit nu wel echt de centjes te wachten! Maar niet getreurd, het salaris komt ook bijna weer hihi .
Ik had gister mijn brief.. man nog niet (vaag he als je samen aangifte doet) maar nog geen centjes.. ach ja salaris en vakantiegeld komt ook!
Toeslagen is een heel ander gedeelte dan de rest van de belasting. Dus daar komt het sowieso niet bij. Ik zit te wachten op mijn brief, maar tot op heden nog niks gehad.
Nou wij hadden gister de brief gekregen. Stond er boven dat ze mn rekening nmmr niet hebben. GRRR. Heb dat nr al zo vaak door gegeven. En elke keer vragen ze het weer opnieuw. Bij ons gaat t nu dus zeker nog 1,5 week duren.
Heb de toeslagen ook nog niet. Maar mijn moeder heeft het geld, en heb haar aangifte tegelijk digitaal verstuurd dus hoop wij ook vandaag.
Rachel welke bank heb jij? Ik heb nl ook de toeslagen nog niet. Ik heb de Rabobank, weet niet of het daaraan ligt?