Goh..ik zou z´n nek breken als die van mij dat zou twitteren, zeker nu het nog veels te vroeg is. Mafkees.
Wat een sukkel is dat toch.... Eerst met zijn 40-jaar jongere vriendin die zwanger is en haar andere zoon nooit ziet en nu zoiets. Kansloos hoor. T zal je vader maar wezen
En hoezo is dat perfecte timing? En ik kan er niets aan doen, maar ik blijf het toch een heel ongezonde situatie vinden.
Dan zal het wel snel gehaald worden. Placenta lag voor de uitgang. Ook dat stond al eerder op fb hihi
In een van de afleveringen bleek ze idd al jaren geen eisprong te hebben.. Kim ging toen naar de gyn en toen liet zij zich overhalen om zich ook te testen..dat viel dus niet goed uit... En wat betreft kourtney..hij wilde toch niet meer?? Haha...hij wilde toen een x stiekem naar de arts om de boel door te knippen
Ah, ik wist niet dat het ook echt in de serie besproken is Begon ook al te twijfelen aan wat ik had gezegd, aangezien op internet nu overal staat dat ze gewoon niet probeerde met Lamar.
hun kindje zal wel in de ziekenhuis blijven, ze was uitgerekend met 26 juli, en nu is het 11 juni, ik vraag me af hoe het leven van dit meisje zal verlopen, met zulke ouders
Hahah die aflevering heb ik ook gezien (alle afleveringen trouwens ) Ik moet altijd zo lachen om Scott En van Khloe klopt inderdaad. Ze heeft PCOS.
Peter-Jan Rens is vader geworden van een dochter. Hij twittert iets over een gezonde dochter. Knap kind, want ze is geboren met 33.5!
Het was zelfs op de radio bij het nieuws van 16.00. Daar zeiden ze dat Peter- Jan nog nooit zo´n grappige baby had gezien.. Wat een debiel.
* grinnik* Wat een malloot idd. Fijn dat het kindje gezond ter wereld is natuurlijk, maar dat moet je niet willen met 33 wkn. Hij lijkt er wel trots op
Die naam alleen al: Djelisa Annieta, pfff! Die vent is de laatste jaren compleet gestoord bezig. Sowieso als je 62 bent een meisje van 19 bezwangeren vind ik ieuw!!!
Peter Jan Rens, die is inderdaad flink van het padje af idd. Je zou zijn dochter zijn, dan schaam je je kapot! Persoonlijk vind ik het leeftijdsverschil, zijn leeftijd als vader en de naam behoorlijk eh... van een niveau waar ik nooit hoop te belanden. Maar goed, dat is mijn mening. Waar wel een publieke mening over mag zijn ( jeugdzorg?) is het feit dat deze 20 jarige dame haar 6 jarige zoon niet dagelijks verzorgt. Bij haar kwaliteiten als moeder mag men een redelijk vraagteken zetten. Dat is pas shocking!