Toch als ik mocht kiezen zou ik liever barbie als moeder hebben dan tijgertje. Vraag me af waar haar kindje is nu zij lekker aan het brommen is.
Er is hier in het topic iemand die het kindje van tijgetje kent, zij zal het wel weten. Ik weet het niet, vind ze allebei niet echt je van het...barbie lijkt mij het type dat lekker doorrookt en drinkt tijdens de zwangerschap, als het dus al waar is..
Oh my god.....het kind is dommer dan dom...blonder dan blond...hoe moet dat in hemelsnaam een kind opvoeden???
'Oh Oh Tirol Barbie zwanger' - Privé | Het laatste Privé nieuws leest u op Prive.nl van De Telegraaf [prive] Maar ja wel telegraaf he
jeetje wat voor kind zou zij krijgen zeg :O omg.. baby-barbie haha.. die met dr kind naar modeshowtjes gaat en al met 2jr makeup draagt en hakken? nee geloof niet echt dat zij een goede moeder zou zijn.. zag dr laatst op tv in een of andere show.. echt dommer dan dom.
@mamachantal was dat toevallig op ned 3....heb ik ook gezien.....was echt erg! Op de een of andere manier geloof ik er niks van dat ze zwanger is
het gerucht dat Barbie zwanger zou zijn is alweer ontkracht in RTL Boulevard Maar het zou wel heel apart zijn nu bekend is dat ze het tijdens oh oh tirol met sterretje gedaan heeft. En dan nog zeggen "ik kan niet zwanger zijn want ik slik gewoon de pil hoor" (daar kun je ook zwanger doorheen raken, maargoed) Ze heeft nu een tijdje een vriend en het schijnt dat ze toch wel een kinderwens hebben, dus er komen ooit wel skippers ter wereld