Dave Vermeulen (deed destijds mee met the voice en werd 2e) en zijn vriendin verwachten hun eerste kindje
Ik zie net een filmpje van haar voorbij komen dat ook dit kindje schijnbaar onder jeugdzorg gaat vallen! Of ze uit het gezag gezet is/wordt haal ik er niet uit maar jeugdzorg zit er (gelukkig) boven op.
https://www.instagram.com/tv/CC_n2KeFPTQ/ Samantha haar eigen IG kanaal waar ze het verteld incl naam van jeugdzorg medewerker
Ja dat van Samantha is toch zo dom zeg... Dit wordt zo tegen haar gebruikt Ik heb het gisteren een beetje gelezen op haar IG, het gaat haar vooral om dat angelina bij oma opgroeid en haar zoontje bij Michael, hoe kunnen ze die kids splitsen? En Gerrit is ook boos dat dit kindje OTS krijgt maar ja dat wist je toch denk ik dan?
@Iertje81 , Ik bedoelde meer, dat hij wist wat ie zichzelf op de hals haalde door met Samantha te gaan, hele poppenkast alles. Ik bedoel, hij wist van haar verleden en dat dat wel eens problemen zou kunnen geven in de toekomst. Beetje verkeerd neergezet vanochtend
Pfff... vind wat ze doet wel erg ver gaan. Ik heb zelf (gelukkig) 0 ervaring met jeudgzorg, maar ik kan me indenken dat het allemaal (al dan niet terecht) heel onrechtvaardig voelt als je kinderen uit huis geplaatst zijn. En Jeugdzorg zal ongetwijfeld ook fouten maken in sommige gevallen. Maar zou ze na drugsgebruik, zelfmoordpogingen en weet ik het wat er allemaal buiten de media om gebeurd is nou echt serieus verwachten dat het nu allemaal ineens in orde is?
Dat ben ik met je eens, ik denk alleen niet dat hij verwacht had dat ze een kind zouden krijgen samen.
Heel triest idd, weer een kind die hier de dupe van is. Hopelijk laat ze zichzelf na deze baby steriliseren.
Ik heb het gister gelezen inderdaad. Hele rapport van jeugdzorg had ze online gezet. Lijkt mij niet heel handig als je serieus genomen wilt worden.
Het lijkt me dat ze wel serieus genomen wil worden maar niet op de manier die jij bedoelt denk ik Sorry; flauw grapje
Haha ik heb volgens mij iets minder een dirty mind als die van jou want ik moest je bericht zelfs 4 keer lezen voor ik je grap snapte