Beroemd & Zwanger (Deel 3)

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door miss C, 29 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Novi

    Novi Niet meer actief

    Het gaat er om wie de dupe zijn van dit gedrag: Bibi en hun kinderen. En een talentloos tutje zonder empathie maakt het nog zwaarder voor Bibi door het op internet te gooien. Vervolgens verdient ze ook geld aan het leed van een ander. Ronduit verwerpelijk.
     
    GossipGirlxoxo, NiVa0230, Zuul en 10 anderen vinden dit leuk.
  2. Achterkantvandemaan

    31 dec 2020
    7.895
    8.067
    113
    Het verschil is dat dit sinds mens en dag gebeurt; hoge bomen vangen veel wind. Ben je bekend, dan geniet heel het land mee van al je misère. Daarmee zeg ik niet dat dat goed is, maar ik zie geen verschil tussen de roddelbladen die er altijd al waren en een juicekanaal. En dit gaat ook niet meer weg. Je moet dat een soort van 'voor lief nemen' als je bekend wil worden/bent. Dit hoort er bij. Mensen willen alles van je weten en betalen voor een Story of een juicekanaal en kijken naar Shownieuws en Boulevard. Ik kan me er weinig bij voorstellen, maar het gebeurt nog zo veel dat er veel mondjes mee gevoed kunnen worden.

    Ik vind daar ook van alles van, maar helaas ga je dit niet meer wegnemen. Je moet dus bedenken of je überhaupt niet liever in de luwte wil leven, of dat je zorgt dat je niet zulke grote misstappen begaat dat het opgepikt wordt door een roddelkanaal als je dat niet wil. Al jaren roepen mensen dat dit echt niet kan maar er verandert niks zolang mensen blijven betalen. En dat blijven ze doen.

    En ja, dan worden mensen inderdaad de dupe. In dit geval de dupe van Waylon, wiens gedrag is opgepikt door de roddelkanalen. En dat is triest, maar het is ook niet zo dat hij het niet had kunnen voorkomen. Je kan beter accepteren dat je onder een vergrootglas ligt en je niet in verdachte situaties begeven. Zo moeilijk is dat niet.

    En je weet niet of het nog zwaarder is voor het slachtoffer (in dit geval Bibi) als het op straat ligt. Misschien wordt ze juist gesterkt. Het is een invulling, van beide kanten.
     
  3. Novi

    Novi Niet meer actief

    Die Yvonne heeft ook beelden van de ontvoering in de Apple store online geplaatst tijdens de ontvoering. Zegt genoeg toch? Zulke mensen moeten geen platform krijgen.
     
    Huismuisie, GossipGirlxoxo, Zuul en 4 anderen vinden dit leuk.
  4. Bellybell

    Bellybell Fanatiek lid

    30 dec 2012
    4.804
    4.585
    113
    Ben stiekem wel erg benieuwd nu wie je vent is ;) Tipje??? ;) Kennen we hem allemaal?
     
    Zuul, Spectre en hummeltje5 vinden dit leuk.
  5. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.847
    18.594
    113
    Vrouw
    Seksueel grensoverschrijdend gedrag vind ik heel wat anders dan vreemdgaan. Daarmee praat ik vreemdgaan zeker niet goed, maar ik vind het ook niet persé nodig om de persoon aan de schandpaal te nagelen hiervoor.
     
  6. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.847
    18.594
    113
    Vrouw
    Een goede vriendin van mij is door haar partner verlaten voor een ander. Ze had er heel veel moeite mee om tekst en uitleg te geven aan familie/vrienden ... dat had tijd nodig. Ik zou niet echt amused zijn wanneer heel Nederland kan meegenieten van het drama dat zich in mijn privé leven afspeelt, voordat ik zelf echt de tijd heb gehad om dingen te verwerken.. Met sommige zaken moet je wat voorzichtiger zijn. Maar goed, ik weet verder niet wat eraan vooraf is gegaan qua contact tussen Bibi en Yvonne....
     
  7. Achterkantvandemaan

    31 dec 2020
    7.895
    8.067
    113
    Haha nee hoor hij is maar muzikant!! Hij begeleidt een BN'er en soms BN'ers. Gelukkig maar anders stond ie straks nog in de stories bij Yvonne :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
     
    Huismuisie, Bellybell en Spectre vinden dit leuk.
  8. Anna009

    Anna009 VIP lid

    30 mei 2008
    9.878
    5.170
    113
    Home
    Bibi en Yvonne zijn ook vriendinnen
    en Yvonne wist dit al langer en zij heeft het toen niet naar buiten gebracht door de zwangerschap
    Maar een ander juice kanaal deed dit wel
    Ik vind dat ze nu ook naar buiten heeft gebracht dat hun vreemd ging tijdens de 1e zwangerschap echt misselijkmakend
    Wat een hufter die waylon
     
    Spectre vindt dit leuk.
  9. Novi

    Novi Niet meer actief

    Met zulke vrienden heb je geen vijanden meer nodig. Een echte vriendin doet zoiets natuurlijk niet. Überhaupt vraag je niet of je haar leed op jouw kanaal mag plaatsen om er zelf aan te verdienen. En als Bibi zelf had voorgesteld om het online te plaatsen zou een goede vriendin haar beschermen en dit niet doen. Je weet dat er een bak ellende van komt. En dat een ander het dan alsnog online plaatst kan best zijn, maar een vrouw die geld verdient aan het leed van haar vriendin is de titel vriendin niet waard.
     
    Huismuisie, GossipGirlxoxo, femkes en 7 anderen vinden dit leuk.
  10. Novi

    Novi Niet meer actief

    Dat dacht Jeroen Rietbergen vast ook :roflmao:
     
    Huismuisie, Zuul, GossipGirlxoxo en 8 anderen vinden dit leuk.
  11. Achterkantvandemaan

    31 dec 2020
    7.895
    8.067
    113
    :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
     
  12. Kraanvogel

    Kraanvogel Bekend lid

    29 apr 2017
    723
    1.062
    93
    Mijn gezin zit ook zo in elkaar met 4 kinderen in minder dan 3,5 jaar tijd waarvan 1 tweeling.
    Ben zelf tijdelijk gestopt met werken en gelukkig een partner die ook echt mee deed.

    Ze hebben het heel fijn met elkaar maar goed, hier is rust en stabiliteit en ruime financiën. Dat vind ik van dit meisje minder strak geregeld.
     
    Milkyway7 vindt dit leuk.
  13. Kraanvogel

    Kraanvogel Bekend lid

    29 apr 2017
    723
    1.062
    93
    En Waylon, 1 woord; sukkel. Wat had die man een leuke vrouw en gezinnetje. Zo destructief.
     
    Golden1213, GossipGirlxoxo, Maan14 en 4 anderen vinden dit leuk.
  14. Milkyway7

    Milkyway7 Fanatiek lid

    28 apr 2020
    1.485
    955
    113
    Vrouw
    Noord-holland

    Ja ik heb er alleen maar respect voor! Dat komt omdat ik het zelf met 2 kids al pittig vindt :). Zou het zelf echt niet aankunnen.
     
    Spectre en Ysabella vinden dit leuk.
  15. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    27 jan 2017
    9.043
    16.551
    113
    Ik denk dat ik ergens op een onbewoond eiland had gezeten.:roflmao:
     
    GossipGirlxoxo, Milkyway7 en Spectre vinden dit leuk.
  16. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    11 jan 2019
    12.256
    12.632
    113
    Vrouw
    Ik denk dat bijna elk muzikant wel dingen heeft gedaan wat niet kan.. ook de minder bekende of degene die in de band van een bner spelen te veel gezien.. maar zou dat soort dingen dus niet na een juice kanaal verspreiden
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  17. Linnidee

    Linnidee Fanatiek lid

    15 mrt 2019
    1.789
    1.804
    113
    Vrouw
    Echt ja, en het ergste vind ik zijn reactie. Met z’n demonen en dat ie hulp gaat zoeken. Dan doe je nog steeds alsof dit je is overkomen en neem je een slachtofferrol aan. Echt, geef gewoon toe dat je zij had in wat anders en dat het super dom is. Man man man wat een kneus..
     
    SAARC, Ysabella, Maan14 en 5 anderen vinden dit leuk.
  18. Hemeltjelief

    Hemeltjelief VIP lid

    23 mrt 2020
    12.936
    1.183
    113
    Vrouw
    Zanger Rob Kemps (Snollebollekes)
    Is 17 juni vader geworden van dochter Lola.
     
    Huismuisie, Zuul, Linnidee en 5 anderen vinden dit leuk.
  19. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    echt? Ik vind haar zo ontzettend nep. En dan dat arrogante lachje als ze verteld over de ellende van een ander. ze geniet er van. Ik vind haar echt een kop hebben om op te slaan. En mbt geen onwaarheden? Hoe weet je dat? Het hele Jan Smit / Volendam Verhaal. Het Danny de Munk verhaal? Nergens bewijs of een veroordeling van een rechter. In de zaak samantha Steenwijk moest ze ook rectificeren!
     
    citroenrasp, Dubbelgeluk, Gilou en 7 anderen vinden dit leuk.
  20. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    serieus voor vreemdgaan? Hij heeft niemand verkracht ofzo! Sorry ik kan er met mijn pet niet bij dat je het gedrag van dat achterlijke wijf goed probeert te praten. Ik kan er met mijn pet überhaupt niet bij dat mensen haar leuk of vermakelijk vinden. Ik vind het vooral misselijkmakend.
     
    citroenrasp, Huismuisie, Novi en 11 anderen vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina