zijn ze nu ook niet samen? Misschien beide een wens voor een broertje of zusje voor hun dochter en vinden ze elkaar beide wel een perfecte ouder om een kind mee te delen maar elkaar niet geschikt als levenspartner? Ik kan me geen andere reden bedenken? Ik weet dat in Beverley Hills / Hollywood wel meer vrouwen een draagmoeder gebruiken zonder medische noodzaak. Niemand zegt dat het voor hun figuur is (ik verdenk dat dat wel de echte reden is) maar dat ze te druk zijn voor het hele zwanger zijn en ontzwangeren. Hoewel ik bij Kloe uit de serie wel kan herinneren dat zij heel moeilijk zwanger kon worden.
leuk voor ze, ik vind zijn vriendin zo een ontzettend leuke meid! Wel snel trouwens volgens mij zijn ze nog niet langer dan 1 jaar samen.
ze zijn nu niet meer samen.. zag gisteren al weer een filmpje voorbij komen van hem in italie feestend.. Ze wilde heel graag een jongetje en die krijgt ze nu dus ook.. Zou me niks verbazen als dat helemaal zo “gemaakt” is en via een draagmoeder nu ter wereld komt.
Chantal en Nikolai van MAFS seizoen hebben een tweeling kregen, twee jongetjes die Mats en Dex heten. Ze hebben al een dochtertje genaamd Fenne.
Khloe is weer moeder geworden van een zoon. Naam is nog niet bekendgemaakt. Ze is de draagmoeder erg dankbaar.
In september, dus alweer 11 maanden geleden Het moet kunnen, dus, maar ik kan het nergens terugvinden, haha. Alleen een interview waarin ze gezegd heeft dat ze na de bruiloft voor een derde zou willen gaan.