George Cloony is zelfs ouder dan Janet Jackson en dat is dat geen punt? Als ze zo graag een kind willen waarom niet? We weten de achtergrond niet; wellicht hebben ze het al jaaaaaaren geprobeerd. Het zou niet mijn keuze zijn
Een man is niet zwanger, dus dan is er ook geen kans op allerlei afwijkingen/ziektes bij het kind wanneer de vader zo oud is. Maar als het gaat om de leeftijd en zo oud vader worden, ja dan heb ik daar dezelfde mening over.
Afwijkingen en ziektes komen niet door de zwangerschap, maar door het erfelijk materiaal, en dat is bij vrouwen de eicel en bij mannen de zaadcel, bij een oudere man loop je ook meer risico op afwijkingen.
Niet helemaal waar natuurlijk. Zwagerschapsvergiftiging bijvoorbeeld komt vaker voor bij moeders vanaf een bepaalde leeftijd, en niet zelden heeft dit veel te vroege zwangerschapsonderbreking tot gevolg (denk maar aan bv Michelle Duggar). Tenzij ik iets heb gemist en de vrouw ook sneller zwangerschapsvergiftiging kan krijgen wanneer de vader oud is, dacht ik dat dit echt komt door de leeftijd van de vrouw.
Ik vraag me nu eigenlijk wel af waarom er dan altijd wordt gewaarschuwd tegen een hoge leeftijd van de zwangere moeder en niet vader? Misschien toch dat dat van de man net iets minder invloed heeft.
Komt zwangerschapsvergiftiging door afwijkend genetisch materiaal? De kwaliteit van het zaad van de man wordt ook minder naarmate hij ouder wordt. Hierdoor bestaat er een grotere kans op een aanlegfout.
Ik dacht dat je afwijkingen en ziektes van het kind bedoelde (dat stond er ook) en niet van de zwangerschap. Als oudere vrouw loop je meer risico's dan inderdaad. Maar mijn punt was dat je met een oudere man ook meer risico loopt.
Ik heb even voor je gegoogled. Bij de man neemt, volgens onderzoek, ook na de 35ste de kwaliteit van het zaad af. Na de 45ste nemen zaadlozingen af en is het zaad minder beweeglijk.
muck [muhk] noun 1. moist farmyard dung, decaying vegetable matter, etc.; manure. 2. a highly organic, dark or black soil, less than 50 percent combustible, often used as a manure. Lekker dan..
Ze hebben de intentie om te immigreren naar LA. En dan je kind naar mest/modder noemen, ehm oke 😔
Muck... Ik vind het maar zielig voor het mannetje. Wat is dat toch tegenwoordig met die belachelijk rare namen? Alsof het een wedstrijd is ofzo. De ene is nog gekker dan de ander.
De vader van mijn zoontje is inmiddels 57 en was 55 toen ik zwanger werd. Tja... Voor mij was zijn leeftijd geen probleem. Maar dat wil niet zeggen dat er geen extra risico's zijn. Na de leeftijd van 55 neemt het risico toe op psychische aandoeningen toe. Kindere met schitzofrenie of autisme komen relatief net zo vaak voor bij vaders boven de 55 als chromosomen afwijkingen bij moeders boven de 36. Wat ik persoonlijk wel vind is dat een zwangerschat vrij uitputtend kan zijn en ook de periode erna. Het is gewoon een aanslag op je lichaam en dat wordt alleen maar meer naarmate je ouder wordt. Een man hoeft het kind niet te dragen en het is niet voor niks natuurlijk bepaald dat mannen veel langer vruchtbaar zijn dan vrouwen.