Bij welke chirurg moet je zijn? Ik ben 19 juni door dr Nienhuis en van Montfort geopereerd (ze wisselden elkaar halverwege af geloof ik) het viel enorm mee en ik ben nu 39 kilo lichter.
Spannend Vigi! Zoals ik begreep is het groen licht bij die tijden ! Wanneer heb je screening gehad? Ik mag 12 november voor de screening.
Ah dank je wel. Dan ga ik denk ik eerst voor een 2e en daarna de operatie. Nee ik ben heel mn leven al te zwaar. Ben al eens eerder bijna 50kg afgevallen. Maar toen dus door mn zwangerschap en trage schildklier alles + meer erbij... Ik liep al bij een dietist toen ik 10 jaar was...
Wow zelfstandig 50 kilo afgevallen! 😳 Maar misschien kun je inderdaad beter wachten dan.. Het traject na de gbp is ook best pittig!
Hoi meiden. Hier gisteren het gesprek gehad. Vond het wel heel erg veel info. Has dus ook door de spanning erna heel erge hoofdpijn. Ik heb nu 25 november de screening. Eigenlijk de 19 de al maar dan ben ik een weekje op vakantie. Jammer. er waren maar 5 kandidaten 2 waren niet gekomen op de afspraak. en er waren er met mij nog 2 die wel veel kans maken. Er zat tegenover mij een man en die zei 'ja de dokter heeft me doorgewezen dus ik dacht ik ga maar'. Bij de vraag waarom wil je een operatie antwoorde de andere ' ja dat het eindelijk eens makkelijk wordt om af te vallen'. Daarop zei de consulente hoho je gaat het allemaal zelf doen en het zal niet maklelijk worden. Antwoord van man. Ja da zien we dan wel weer. Was echt heel goed om het gesprek bij te staan. Heb er zin in!!!
En die man is dus een heel goed voorbeeld van mensen waarbij het dus niet werkt, zeker niet op langer termijn. Die beseffen niet dat het een hulpmiddel is en dat je het echt zelf moet doen. Ik ben 19/3 dit jaar geholpen en ik eet nog meer op een dag dan voor deze operatie. Al die eet momenten moet je dus zo sterk in je schoenen staan dat je niet de verkeerde keuzes maak. Als jij die 6 eet momenten vult met slechte dingen dan zal het dus niet gaan werken. Je mag niet lijnen maar je moet wel bewust worden van wat je eet en een koekje op zijn tijd mag echt wel maar je moet het bij dat ene koekje houden. Ik kan altijd best boos worden op mensen die zeggen en denken dat het allemaal maar vanzelf gaat na zo'n operatie, dat is namelijk helemaal niet zo.
Debaky dat klopt helemaal wat je zegt. de consulente zei ook alles wat smelt kan in je maag. dus als je de hele tijd chocola of chocomel gaat eten en drinken dan val je gewoon niet af.
Precies. Ik had een dame leren kennen die dit ook had laten doen en die vertelde dat ze het zo vreemd vond dat ze niet afviel maar vertelde daarnaast ook dat ze laatst een bekertje met dat on opgeklopte slagroom had op staan drinken Dan denk ik uuuuh ja, ten eerste ranzig maar daarnaast dan weet je toch gelijk waar de fout zit? Onbegrijpelijk.
Ja idd. Ik snap ook niet waarom je ongeklopte slagroom zou willen drinken ahahha. wordt al misselijk als ik eraan denk. ik ben nu trouwenset het dieet dagboekje van 7 dagen bezig. wat willen ze daar eigenlijk uit halen? Ik bedoel gaan ze zeggen wanneer je te veel of te weinig eet. en heeft dat ook gevolgen voor de eventuele operatie