besluit genomen mijn man gaat zich aan bieden als spermadonor

Discussie in 'De lounge' gestart door wensdroom, 11 jun 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    18 okt 2012
    3.487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    via de s.per.ma bank was ook de 1e gedachte toen ik een oproep voor donoren zag. maar mijn man voelt zich beter bij direct donor zijn. zodat hij weet wie hij helpt en dat er een klik is. Er is inderdaad een tekort aan donoren.
     
  2. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    18 okt 2012
    3.487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    man mailt vanaf zijn werk dat hij vanochtend een email heeft gestuurd naar een wensmoeder die op zoek is naar een donor.
    ( we hadden gisteren al een short list gemaakt van aan sprekende advertenties) nu af wachten op een reactie.
     
  3. El1983

    El1983 Fanatiek lid

    19 sep 2012
    3.561
    0
    0
    Verzorgende IG
    My little castle
    Wat spannend allemaal, en respect dat jullie dit gaan doen!
     
  4. Kim11

    Kim11 VIP lid

    23 mrt 2011
    5.960
    178
    63
    Been there, naar wereldje.

    Zeker niet bij de bank doen. Dan lopen er zo 60 rond.

    Via internet? 100 aangeboden donoren zijn er uiteindelijk vaak maar 8 a 9 met 10 verschillende namen. En allemaal doen ze het voor de eerste of tweede keer. Werkelijkheid: 50e keer.

    Maar goed, wel fijn dat je man een oprechte donor is. Het is alleen zo jammer dat de rest dat over het algemeen helemaal niet is.
     
  5. TempusFugit

    TempusFugit Niet meer actief

    Wat goed! Om de een of andere reden zou ik er erg veel moeite mee hebben als mijn man spermadonor zou worden, gek genoeg zou ik wél eicellen willen afstaan en eventueel zelfs cryo's (maar dat doen ze geloof ik nog bijna nergens).
     
  6. Wat fijn! Super ook dat jullie het direct willen doen en niet via een ziekenhuis! Hier gaan jullie ongetwijfeld een vrouw dolblij mee maken!
     
  7. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Wat een grote beslissing! Een hele mooie, dat wel!
    Jullie keuze geeft brengt veel blijdschap, dat is zeker! :)
     
  8. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    18 okt 2012
    3.487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    benieuwd naar jouw ervaringen, en nee mijn man gaat niet doneren via een bank, we willen juist via internet iemand zoeken die op zoek is zodat we weten wie we er mee helpen.
     
  9. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    18 okt 2012
    3.487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    wij zijn eigenlijk van mening dat hetgeen de draagmoeder voor ons heeft gedaan een vele grotere stap is. en we zijn zo dankbaar voor wat wij hebben mogen krijgen dat wij dat een ander ook gunnen.
     
  10. Kim11

    Kim11 VIP lid

    23 mrt 2011
    5.960
    178
    63
    Ja daarom juist. Daar zal iemand echt blij mee zijn.
     
  11. Silverwings

    Silverwings Fanatiek lid

    18 feb 2014
    2.751
    918
    113
    Mooi hoor! Hopelijk gaan jullie iemand ontzettend blij maken..
     
  12. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    18 okt 2012
    3.487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    jij hebt slechte ervaringen via een bank dan? mag ook reageren via Pb ben wel benieuwd naar je ervaring
     
  13. Kim11

    Kim11 VIP lid

    23 mrt 2011
    5.960
    178
    63
    Ik heb je net een pm gestuurd.

    De meeste donoren, en dat zijn er in Nederland helemaal niet zo veel, die kicken er gewoon op.

    Er zijn regels, bijvoorbeeld dat ze maximaal 25x mogen doneren ofzoiets. (weet niet het exacte aantal). Maar de klinieken onderling wisselen geen informatie uit. Dus die vieze ventjes gaan bij allemaal langs en zeggen dat ze het nooit gedaan hebben. Ook in het buitenland. Én via internet. Via internet vertellen ze allemaal dat ze het nog nooit gedaan hebben, of 1x. Maar in de werkelijkheid is het dagelijkse kost. Je mag volgens de wet alleen doneren met een donorcontract en daarbij mag je absoluut geen gemeenschap hebben. Er zijn er een heleboel die juist bewust erop zijn om toch seks te hebben. Ze kicken erop. Er zijn maar heel weinig donoren, en het is maar een enkeling die het echt met goede bedoelingen doen. De meeste maken gewoon misbruik van de vrouwen in hun meest kwetsbare positie.
     
  14. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    18 okt 2012
    3.487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    ik ben daarvan op de hoogte. en we weten waar op te letten.
     
  15. Joky

    Joky Actief lid

    9 feb 2014
    451
    0
    0
    Mooi wat je man gaat doen!!!! Je gunt iedereen toch een wonder.
    Ik voelde me al heel goed bij MVM haha.
    Al zou ik het zelf niet willen dat er straks halfzussen of broers rondlopen van onze zoon.
     
  16. snoeppapiertje

    snoeppapiertje Bekend lid

    24 feb 2014
    582
    0
    0
    Dapper en super goed dat jullie dit willen doen voor andere! Succes met de zoektocht naar een fijne donorvrager (of hoe noem je dat)
     
  17. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    18 okt 2012
    3.487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    ik zou het een wensmoeder noemen :) dank voor je reactie
     
  18. Damay77

    Damay77 VIP lid

    18 apr 2010
    13.737
    7.507
    113
    Vrouw
    Respect. En heeft je man ook bedacht hoeveel vrouwen hij max zou willen helpen? Ik heb bijv een donor die max 6 vrouwen wilt hebben. Evt wilt hij deze vrouwen wel helpen met een tweede. Maar niet 25 vrouwen die allemaal een kind van hem hebben. Hij wilde het "klein" houden. Liever kinderen in 1 gezin dan 2 kinderen bij 2 moeders.
     
  19. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    18 okt 2012
    3.487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    ja daar hebben we over na gedacht. we willen in eerste instantie een vrouw /koppel helpen. en evt. ook voor een 2de bij hetzelfde gezin dan idd 25 verschillende vrouwen dat zien we niet zitten.
     
  20. Mini Shopaholic

    Mini Shopaholic Niet meer actief

    Wauw wat bijzonder dat jullie dit willen doen. Ik heb hier echt heel veel respect voor. Als mijn vriend dit aan mij zal vragen dan zeg ik niet gelijk nee, maar zal er wel goed over na moeten denken. Het is best een grote beslissing met een nog groter gevolg. Ik vind al ben je donor dat als het kindje later vragen gaat krijgen je hier wel open voor wil/moet staan. En dus je over een x aantal jaren misschien wel een kindje aan de deur hebt staan die graag zijn vader wil leren kennen.

    Jullie gaan vast iemand heel gelukkig maken. Ik ga in ieder geval duimen dat er een gezond kindje voor die mensen gaat komen. Met dank aan je man! :)
     

Deel Deze Pagina