Hoi! mij ga volgende week op vakantie en neem uiteraard mijn camera’s mee. Nu wil ik tussentijds mijn bestanden van de camera (sd kaart) op een externe harde schijf zetten. eigenlijk wil ik niet mijn bakbeest van een laptop meenemen. voldoet een Chromebook ook hiervoor?
Waarom niet een lege extra SD kaart meenemen? Kun je ze thuis op de laptop zetten. Stuk makkelijker denk ik...
Dat werkt denk ik alleen als je méér foto's wilt maken.. niet als je een backup van reeds gemaakte foto's wilt hebben. Wij doen dat met een tablet.
Wij hebben een kabeltje van de camera direct naar de tablet maar ik denk dat we idd de usb poort gebruiken.
In dat geval is je kaartje zelf toch de backup als je er eentje extra meeneemt? Het lijkt mij ook de makkelijkste manier. Dan hoef je helemaal geen extern geheugen mee te nemen ook.
je hebt van die soort USB sticks die als actieve backup kunnen fungeren. Steek je er in (of je pakt een verloop kabeltje) en zet je alles op een tweede geheugen. Ik vind t erg omslachtig, extra geheugenkaartjes is makkelijker.