Hoi meiden, Vanwege mijn onregelmatige cyclus en late eisprong ben ik vorige maand begonnen met teunisbloemolie tot de ovulatie en de hele cyclus tarwekiemolie. Nu had ik een lf van maar 6 dagen Zouden jullie de combinatie tarwekiem/teunisbloem gebruiken of etos zwanger worden tabletten? Hebben jullie hier ervaringen mee?
Meid; teunisbloem en tarwekiemolie om cyclus te beinvloeden OF bms te verdikken is ONZIN! Zwanger worden vitamines zijn echt genoeg; belangrijker is dat je gezond leeft en eet; vitaminen en gevonze vetten via VOEDING; helpt beter dan welke pil dan ook want je lijf neemt dat veel beter op.
Hier staat wat ervaringen over tarwekiemolie: http://www.zwangerschapspagina.nl/zwanger-worden/475072-ervaringen-tarwekiemolie.html Ik heb het gekocht. Zo'n flesje met pure olie. Ik ga het gewoon proberen. Teunisbloemolie slik ik ook al een tijdje... Of dat helpt? Geen idee. Ik heb wel nu de laatste cyclus een wat kortere cyclus (zie onderschrift). Succes! Het kan in iedergeval vast geen kwaad om het alledrie tegelijkertijd te slikken maar het is natuurlijk geen vervanging van gezonde voeding. Ik zou als ik jou was ook gezond gaan eten.
Van de teunisbloemolie kreeg ik een veel kortere lf, dus dat heb ik nooit meer gebruikt. Met de etos zwanger worden krijg ik regelmatige cyclussen van 5 weken met een normale lf. Ik gebruik nu niets en voel me daar toch prettiger bij, ben ook niet zwanger geworden met al dingen.
Bedankt meiden. Ik eet gezond en ga denk ik maar eens beginnen met de etos tabletjes. Had ook zo'n korte lf vorige keer, misschien ook door de teunisbloemolie
Ik had ook van die lange en onregelmatige cyclussen zoals jij. Heb me toen ook goed laten voorlichten over teunisbloem, tarwekiem etc. Ik kwam thuis met een potje vitamine D (van de Tuinen, extra hoge dosering), omdat er uit recente onderzoeken is gebleken dat vitamine D ook een belangrijke rol speelt bij de hormonale cyclus. Of het uiteindelijk heeft geholpen zal wel niet, maar diezelfde ronde was ik wel zwanger haha. Vitamine D is ongelofelijk belangrijk, dat is zeker! Baat het niet dan schaad het niet (ps zelfs onze fertiliteitsarts beveelt vitamine D aan, als extra ondersteuning bij lange cyclussen)