Ben nu z'n 3 dagen overtijd. Heb 5 testen van d kruitvat gedaan, eerste 4 liepen mooi op de 5e lichter....o en toen schrok ik. Vanmorgen de cd digi gedaan en die zegt zwanger 1-2 weken. Maar ik had ook de + van cb gedaan en die gaf me toch een wazige plus daar moest ik echt voor turen!!! En denk ik dat ik een vroege miskraam ga krijgen omdat de testen niet duidelijk genoeg zijn. Voeger ook gehad met de miskraam namenlijk. Gisteren bruin slijm en sinds dien niks meer gewoon witvloed. Heeft iemand er ervaring mee? Ik ga dadelijk na 2 uur plas ophouden nog ff een kruitvat doen om te kijken of die oploopt dan kan ik dat in het rijtje vergelijken....maar ik ben zo bang!
pffff sterkte ik kan je geen advies of info geven, probeer anders even rustig een paar dagen af te wachten of bel de verloskundige misschien dat zij je wat meer kan vertellen
Ja je kunt niks anders dan afwachten! De cb zegt zwanger dus daar ga ik dan maar vanuit! Maar de testen zouden echt wel donkerder moeten worden toch? Ga zo nog een kv doen en dan ff vergelijken met gisteren. Heb niks gedronken en zeker al 2 uur niet geplast dus dat moet goed komen....spannend!!
Klinkt niet goed meis Hopelijk maak je gewoon traag hcg aan en komt het alsnog goed. Je hebt iig nog wel een positieve cb, dat geeft moed. Sterkte!
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nu geloof ik het pas! http://www.zwangerschapspagina.nl/attachments/nod-forum/386881d1396516576-nod-lijst-16-t-m-31-maart-2014-dsc00722.jpg http://www.zwangerschapspagina.nl/attachments/nod-forum/386882d1396516642-nod-lijst-16-t-m-31-maart-2014-dsc00721.jpg
Oh, wat fijn!!!!!!! Ondanks dat het werkelijk onmogelijk is , zou je inderdaad moeten stoppen met testen na een duidelijke test. (Heb ik ook niet gedaan, hoor). Nu lekker genieten!!!!!