Betutteld worden :S irritant!

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door RianneB, 11 dec 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ER14

    ER14 Fanatiek lid

    17 apr 2013
    3.127
    2
    0
    Eerlijk?? Ik geniet enorm van alle aandacht, de liefdevolle aaitjes over mijn buik, de vragen of het wel gaat en of ik me goed voel en alle begrip als ik me eens niet zo lekker voel. Ik hou het nog wel een tijdje vol op deze manier.

    Aan de andere kant wil ik soms te veel. Afgelopen zaterdag Sinterklaas gevierd met het dobbelspel. Dan wil ik per se geen andere behandeling, ik ben 'nog maar 24 weken' maar oh oh wat was ik gesloopt na 2 uur staan, zitten, lopen, staan, zitten, lopen. En een spierpijn de volgende dag.

    Waar ik gek van word zijn verhalen over kinderopvang en dat het voor kindjes ook hard werken is zo'n kdv, hoe ik mijn verlof 'moet' indelen, welke spullen ik echt nodig heb en dat wat ik net heb aangeschaft totale onzin is en dat borstvoeding echt het allermooiste en meest diepzinnige is dat ik ooit met mijn kind zal ervaren.
    Mag het ietsje minder alstublieft?
     
  2. Saartje5

    Saartje5 Fanatiek lid

    21 jul 2012
    2.289
    0
    0
    Zuid-Holland
    Hihi, als ik dit topic zo lees snap ik wat mannen bedoelen met dat ze ons niet begrijpen :D

    We willeen niet betutteld worden maar uiteraard mag een beetje medeleven en hulp wel op z'n tijd. We willen geen speciale behandeling maar het is wel jammer als (schoon) moeder een hapje op tafel zet wat je niet mag eten en je hebt net meeeeeeega trek.

    Overigens laat ik me met alle plezier in de watten leggen, heerlijk om zonder schuldgevoel de kattenbak aan manlief over te laten! In ruil daarvoor zorg ik dat de visjes in een schone bak kunnen zwemmen...
     
  3. Poohbear82

    Poohbear82 Fanatiek lid

    12 feb 2013
    2.415
    0
    36
    Vrouw
    Secret agent
    Ergens in het midden
    Manlief is soms wat betuttelend: ik mag de trappen niet meer stofzuigen van hem, bepaalde spullen tillen mag niet, etc, maar wel allemaal lief bedoelt en hij neemt echt veel van me over de laatste weken. Dus dat is echt superfijn.

    Maar sommige andere familieleden mogen soms wel meer rekening met me houden vind ik: binnenkort een etentje ivm verjaardag oma, restaurant gereserveerd door oom en tante, superleuk gepland natuurlijk. Maar zit ik de menukaart te bekijken, zijn er welgeteld 2 hoofdgerechten die ik mag hebben, waarvan 1 vis (ik lust bijna geen vis) en 1 kalfsbout die ik evt goed doorbakken zou kunnen proberen te bestellen (wordt het over het algemeen niet lekkerder van).
    Beetje jammer, maar goed, richt me er maar op dat het leuk bedoelt is naar m'n oma toe.
     
  4. RianneB

    RianneB Actief lid

    16 okt 2013
    176
    0
    0
    Bollenstreek
    Oh ja dat vind ik wel heeeeerlijk ja, dat vriendlief de kattenbakken doet! Toch weer een dagelijkse klus minder :)
     
  5. RianneB

    RianneB Actief lid

    16 okt 2013
    176
    0
    0
    Bollenstreek
    Hmm, dat is balen ja... Dan maar extra patatjes bijbestellen :D
     
  6. Fietwordtmama

    Fietwordtmama Niet meer actief

    Haha. Mijn man kan er ook wat van, maar is zo consequent als een draaideur. Zo doe ik normaal altijd de was. Dus met ook met volle wasmanden trap op en trap af (wasmachine staat op zolder). Maar toen het koffertje voor het ziekenhuis klaargemaakt moest worden wilde hij die perse van de zolder halen, want ik kon toch echt niet gaan sjouwen op de trap met dat ding (eeehm... volle wasmand is groter EN zwaarder)

    En mijn schoonmoeder .... pfffff. Die blijft me maar op het hart drukken dat ik voorzichtig moet zijn. Ik ga effe een boodschap doen. "doe je voorzichtig!" Tuurlijk ma, de super om de hoek zit vol gevaren.

    Probeer er maar de humor van in te zien. Ze bedoelen het in elk geval lief.
     
  7. Fietwordtmama

    Fietwordtmama Niet meer actief

    Over de kinderopvang: Als je een goed kinderdagverblijf hebt dan is dat alleen maar heel goed voor je kind. Onze oudste ging vanaf 4 maanden 3 dagen in de week. Ohoh wat wat dat zielig volgens sommigen. Maar hij heeft er een heel leuke tijd gehad. Enorm veel geleerd. En de overgang naar de basisschool ging vele malen soepeler dan bij menig kind wat altijd thuis is geweest. Je hoeft je dus echt niet schuldig te voelen daarover.
     
  8. Ytest

    Ytest VIP lid

    11 mei 2012
    13.444
    9
    38
    Als ik je titel lees denk ik: heerlijk! Straks is het mijn tijd weer om te hollen vliegen springen.. ;)
     
  9. ER14

    ER14 Fanatiek lid

    17 apr 2013
    3.127
    2
    0
    Wat ontzettend lief van je! Dankjewel!
    Heb hem vandaag ingeschreven hoor. Ik vind twee dagen in de week heel acceptabel en ik heb een heel goed gevoel bij dit centrum en hun werkwijze. Wat de rest daar van vindt, tja... Vroeger hadden mensen ook geen moeite met roken en drinken tijdens de zwangerschap. Moet ik dat dan ook maar doen? ;)
     
  10. twoboys

    twoboys Fanatiek lid

    30 mei 2013
    3.707
    35
    48
    Zorg.
    Zeeland.
    Werd ik maar betutteld haha..

    Ja toen ik in mijn vorige zw met 30 weken een hoge vliesscheur kreeg en ik tot aan week 38 meer in het ziekenhuis was door opnames dan thuis, werd ik wel vreselijk betutteld.

    Maar goed kon ook niets meer door BI sowieso..

    Nu loop ik te spugen (gelukkig nu al paar dagen niet meer) ben intens moe ,2 kleine kids in huis, het huishouden en mijn werk in de zorg, ik ga vannacht blokje van 3 in........het gaat allemaal door en niemand die me betutteld..jammer hoor ;) Zal blij zijn als die vermoeidheid weer verdwijnt.
     
  11. RianneB

    RianneB Actief lid

    16 okt 2013
    176
    0
    0
    Bollenstreek
    Er is een verschil tussen betuttelen en vertroetelen he ;)

    Vertroetelen: JA, heerlijk!
    Betuttelen: NEE, laat me met rust!
     
  12. Senn

    Senn Bekend lid

    22 okt 2010
    713
    0
    16
    Haha, met 12 weken kun je inderdaad nog wel een tafel dekken hahahaha. Ik zou me er denk ik ook aan irriteren, maar als ze tegen het eind vd zwangerschap nog steeds zo overdreven zorgzaam zijn, is het wel lekker hoor en zeker geen overbodige luxe:)
     
  13. Zweden

    Zweden Bekend lid

    14 nov 2011
    711
    79
    28
    Hihi, dat dacht ik ook! En tuurlijk mag je nog tillen als je zo pril zwanger bent, waarom niet! De laatste maanden moet je uiteraard goed op jezelf letten omdat alles wat verweekt en dus kwetsbaarder wordt. Maar als je lijf het goed aankan is er echt geen probleem. Het is natuurlijk wat anders als je snel rug- of bekkenklachten hebt.

    Maar on-topic: kan me helemaal voorstellen dat to er kriegel van wordt. Maar mogelijk dat het wel wat weg-ebt als je fam er wat meer aan gewend is dat je zwanger bent? Het is nu misschien allemaal nog zo nieuw.
     
  14. NdNk

    NdNk Fanatiek lid

    8 mrt 2012
    2.321
    1.421
    113
    Vrouw
    Verwend worden heerlijk :D
    Maar er zijn familieleden die denken dat ik volslagen achterlijk ben geworden en niet meer kan nadenken: niet de hond bij de baby laten he straks? Of Wel goed je buik insmeren hoor....kijk je uit op je werk? Ik heb liever dat je dat nieuw koopt...ik vind...ik denk...zou je niet...aaaahhhhh go away leave me alone ;)
     
  15. Tigermommy

    Tigermommy VIP lid

    14 jun 2013
    5.350
    1
    0
    Thuisblijfmama van (bijna) 3 kindjes :)
    Ik snap dat het misschien wat veel is maar je bent zwanger laat je lekker verwennen, lijkt me heerlijk om nog zo verwend te mogen worden door je familie e.d. ik heb helemaal niemand, dus als je ze zat bent stuur ze maar hier heen, mogen ze hier poetsen, speciaal vlees voor me bakken haha
     
  16. Naima1982

    Naima1982 Lid

    10 sep 2013
    20
    9
    3
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Herkenbaar!
     
  17. marla

    marla Fanatiek lid

    24 okt 2006
    2.239
    2
    0
    Om eerlijk te zijn, moet ik wel zeggen dat ik het heel normaal vind dat je schoonfamilie een stukje doorbakken vlees voor jou apart klaarmaakt. Dat doe ik zelf ook als een zwangere vriendin bij ons komt eten.

    Daar zie ik niets betuttelend in. ;)

    En ze vragen mij ook vaak of ik het niet jammer vind dat ik wijn moet laten staan; ik vrees dat deze vragen erbij horen. Enne... ik vind dat ook niet erg, hoor.

    Vergeet niet dat je misschien zelf nu ook wat gevoeliger op dingen reageert omdat je zwanger bent. ;)
     

Deel Deze Pagina